فهرست این مقاله

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه خم سکوریت

 

قیمت شیشه خم سکوریت

شیشه های خم یکی از جذاب ترین طرح های تولید شده در صنعت شیشه محسوب می شود چرا که در گذشته شاید حتی کسی تصور نمی کرد که شیشه را بتوان خم کرد در این بین شیشه های خم سکوریت جدیدترین نوع شیشه خم به شمار می رود در این مقاله نیز به بررسی قیمت شیشه خم سکوریت و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های خم در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه های خم از جمله شیشه خم سکوریت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – دوجداره

جهت جلوگیری از آلودگی صوتی و اتلاف انرژی باید از شیشه های خم سکوریت دوجداره استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت خم با ابعاد یکسان تولید شده سپس اسپیسرهای فلزی شامل مواد ضد رطوبتی بین یششه ها قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – لمینت

با توجه به خطر شکستن شیشه برای افراد پیرامون آن باید از شیشه های خم سکوریت لمینت شده در پروژه های حساس و بزرگ استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه خم سکوریت تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – میز

میزهای تمام شیشه ای جدیدترین طرح میزهای ساختمانی محسوب می شود که تمام نمای آن شیشه خواهد بود ، برای تولید میزهای شیشه ای اداری بادی از شیشه خم سکوریت ۱۶ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده کرد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – کریستال

شیشه های خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کرسیتال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های ۴ میل الی ۲۰ میل تولید می شود .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های خم حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های خم که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، شیشه های خم هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – محافظ شیشه ای سنگ قبر 

برای تولید محافظ های شیشه ای سنگ قبر باید از شیشه های خم و ساده ۱۰ میل سکوریت شده استفاده کرد بدین شکل مقاومت شیشه مناسب بوده و از نمای زیبایی برخوردار خواهد بود .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – ضخیم 

برای تولید شیشه های سکوریت با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید پارتیشن شیشه یا با ابعاد ۱۱۰ * ۲۴۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – رفلکس

در این طرح از شیشه های خم از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز وجود دارد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – تاشو 

در این طرح از شیشه های سکوریت مدرن شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و باز شو هنگام باز و بسته شذن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – استین گلاس 

شیشه های استین گلاس ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی شده است که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده می باشد به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

قیمت شیشه خم سکوریت – مات 

شیشه های خم مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجد دارد .

 

 

قیمت شیشه خم سکوریت - اینستاگرام

 

قیمت شیشه خم سکوریت - واتساپ

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت اطلاع از قیمت شیشه خم سکوریت

برای اطلاع از قیمت شیشه خم سکوریت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به حضوری از قیمت شیشه خم سکوریت مطلع شوید

شایان ذکر است قیمت شیشه خم سکوریت در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

قیمت شیشه خم سکوریت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه خم سکوریت در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند