فهرست این مقاله

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل

شیشه های رومیزی امروزه مهمو ترین نوع شیشه در ساختمان های مسکونی و اداری محسوب می شود به طوری که در هر خانه ای حداقل یک شیشه رومیزی وجود دارد ، یکی از کاربردی ترین طرح های شیشه رومیزی با نام شیشه رومیزی ۸ میل شناخته شده است که در این مقاله به بررسی ویزگی ها و قیمت شیشه رومیزی ۸ میل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله شیشه رومیزی ۸ میل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – کریستال

شیشه های رومیزی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کرسیتال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر دارای بیشترین میزان شفافیت است ، این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رومیزی رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید شیشه رومیزی میل استفاده کرد به طور مثال برای یک میز قهوه ای رنگ باید از شیشه ۸ میل برنز بکار برد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – ناهارخوری

برای میزهای ناهارخوری که دارای صفحه چوبی هستند به عبارتی زیر شیشه یک صفحه چوبی قرار گرفته است باید از شیشه رومیزی ۸ میل بکار برد به طور مثال برای یک میز ناهاخوری بیضی شکل سفید باید از شیشه ۸ میل دودی یا شفاف استفاده کرد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی شرکت را روی شیشه حکاکی کرد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – دودی و برنز

محبوب ترین رنگ های شیشه رومیزی که اغلب افراد این دو نوع شیشه را با یکدیگر اشتباه می گیرند به طوری که در عموم به هر دوی شیشه ها شیشه دودی گفته می شود ، این نوع شیشه ها موجب زیباتر شدن فضای داخلی نیز می شوند .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – هوشمند

جدیدترین طرح شیشه های رومیزی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مان به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – میز شیشه ای

برای تولید میزهای شیشه ای مدرن نیز می توان از شیشه های کریستال ۸ کیل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای عسلی ۴۰ * ۴۰ سانتی متر از شیشه های ۸ میل بکار می رود .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – تاشو 

در این طرح از شیشه های رومیزی شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی شیشه های رومیزی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – خم 

خاص ترین طرح شیشه های رومیزی بدون تردید شیشه های خم است برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قالب فلزی ساخته شده و بهمراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

قیمت شیشه رومیزی ۸ میل – مات

شیشه های رومیزی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

 

جهت اطلاع از قیمت شیشه رومیزی ۸ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت شیشه رومیزی ۸ میل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری از قیمت شیشه رومیزی ۸ میل مطلع شوید .

شایان ذکر است قیمت شیشه رومیزی ۸ میل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با توجه به نرخ اتحادیه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

قیمت شیشه رومیزی 8 میل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت شیشه رومیزی ۸ میل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند