تولید پنجره upvc به همراه قیمت پنجره upvc در صنایع درب و پنجره کولیوند             ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

قیمت پنجره upvc

 

نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc

 امروزه صنعت درب و پنجره دوجداره بازار گسترده ای را در کشور ما به خود اختصاص داده است و تقریبا از زمانی که در کشور ما رواج پیدا کرد همه مردم به دنبال جایگزین کردن پنجره upvc به جای پنجره های قدیمی تک جداره است چرا که در پنجره های قدیمی اتلاف انرژی را به میزان بسیار زیادی داریم .

در این مقاله قصد داریم شما را با یکی از پرطرفدارترین پنجره های دوجداره یعنی پنجره دوجداره upvc بیشتر آشنا کنیم و شما را از ویژگی ها و نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc باخبر کنیم.

در پنجره های دوجداره upvc اتلاف انرژی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد به طوری که در صورت استفاده ار این پنجره های به جای پنجره های قدیمی تک جداره هم آلودگی صدا نداریم و هم اینکه گرما و سرما به دلیل لایه های موجود در پنجره دوجداره upvc از داخل به خارج و برعکس انتقال داده نمی شود ، همین دو دلیل برای هر فردی کافی است که مجاب به استفاده از پنجره دوجداره upvc شود.

چرا نمی شود قیمت پنجره upvc را به طور دقیق تخمین زد

قیمت پنجره upvc را نمی توان بدون دانستن ابعاد دقیق پنجره و تعداد بازشو های آن و همچنین مقدار پروفیل مصرفی در ساخت پنجره upvc به طور دقیق محاسبه کرد ، اما ما در این مقاله قصد داریم قیمت پنجره upvc شما را در ابعاد گوناگون محاسبه کنیم اما شما هم باید ۲ نکته مهم را با ما انتقال دهید :

۱- اول اینکه ابعاد دقیق پنجره را با کارشناسان ما در میان بگذارید

۲- حتما ما اطلاع داشته باشیم که چه نوع پروفیلی باید در ساخت پنجره دوجداره شما استفاده کنیم چرا که اگر پنجره شما قدیمی است و قصد تعویض آن را دارید باید پروفیل مصرفی تعویضی را در نظر بگیریم که به آن به اصلاح فریم بازسازی می گوییم اما اگر ساختمان شما در حال ساخت باشد از پروفیل نوع دوم یعنی از فریم نوسازی  استفاده کنیم .

۳- یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت پنجره upvc نوع پروفیل از نظر کارخانه ای که ان را تولید می کند است به طور مثال پروفیل ویستابست قیمت بالاتری نسبت به پروفیل کندو و سیندژ دارد .

* با اطلاع داشتن این دو پارامتر می توان قیمت پنجره upvc را به صورت دقیق محاسبه کرد .

هشدار های مهم در محاسبه قیمت پنجره upvc :

تعدادی از همکاران ما قیمت پنجره upvc را به صورت متر مربع محاسبه می نمایند که این امر کاملا بی اساس و با هدف فریب مشتریان و ارائه قیمت مبهم به مشتری است که در نهایت هم باعث ضرر و زیان مشتری می شود، در ادامه دلایل اینکه نمی توان قیمت پنجره upvc  را به صورت متر مربه تخمین زد ذکر خواهد شد .

چرا قیمت پنجره upvc را نمی توان به صورت متر مربع محاسبه نمود ؟

شما دو عدد پنجره را با ابعاد ۱ *  ۱ در نظر بگیرید در پنجره دوجداره اولی می خواهیم یک عدد پنجره دوجداره upvc تک لنگه ثابت داشته باشیم و در مورد دومی می خواهیم پنجره دوجداره upvc دو لنگه دو حالته باز شو داشته باشیم طبیعتا در مورد اولی ما به ۴ متر پروفیل و ۱ متر شیشه دوجداره نیاز داریم و دیگر به یراق آلات نیاز نیست اما در مورد دومی ما به ۱۱ متر پروفیل و دو عدد دستگیره ، دو ست یراق  و ۴ عدد لولا نیاز داریم حالا خود شما قضاوت کنید آیا می توان قیمت پنجره upvc را به صورت متر مربع محاسبه کرد ؟؟؟

به طور حتم همه شما حالا کاملا متوجه شده اید که چرا نمی توان قیمت پنجره upvc را به صورت متر مربع تخمین زد  و اگر هم کسانی هستند که قیمت پنجره upvc را به صورت مربعی محاسبه می کنند قطعا قصد فریب شما را خواهند داشت.

 

انواع پنجره upvc صنایع کولیوند ( قیمت پنجره upvc )

  •  پنجره upvc وین تک
  • پنجره upvc هافمن
  • پنجره upvc تکنیک
  • پنجره upvc پرستو
  • پنجره upvc ویستابست
  • پنجره upvc ایده ال
  • پنجره upvc همارشتن

 

قیمت پنجره upvc در هریک از پروفیل های اشاره شده متفاوت می باشد به عنوان مثال قیمت ساخت پنجره upvc با پروفیل ویستابست حدود ۳۰ درصد از قیمت پنجره با پروفیل کندو بیشتر خواهد شد اما در کل اگر کیفیت پروفیل و دیگر موادری که در اجرای پروژه حائز اهمیت است را در نظر بگیریم قیمت پنجره upvc وین تک بسیار مناسب می باشد و به همین دلیل است که اغلب پروژه با ای نوع پروفیل اجرا می شود .

تفاوت موارد اشاره شده در نوع پروفیل upvc است به طوری که کیفیت پروفیل های ذکر شده به مراتب با هم متفاوتند البته در ساخت پروفیل ها و یراق های مورد استفاده در پنجره ها هم تفاوت هایی وجود دارد .

صنایع کولیوند با توجهبه درخواست های متعدد مشتریان گرامی زین پس سفارشات شهرستان های مختلف را در زمینه ی پنجره upvc می پذیرد و با تشکیل تیم فنی ۱۰ نفره خدمات نصب پنجره های دوجداره upvc را در حالت های مختلف کشویی ، لولایی و دو حالته انجام می دهد .

 

نحوه محاسبه قیمت پنجره upvc در صنایع درب و پنجره کولیوند :

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از قیمت پنجره upvc با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمائید و اطلاعات مورد نیاز خود را در رابطه با قیمت پنجره upvc  از کارشناسان ما دریافت نمائید و همچنین می توانید از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری با تیم تولید و طراحی صنایع کولیوند در ارتباط باشید .

شایان ذکر است علاوه  بر محاسبه قیمت پنجره upvc به صورت صحیح ،  نوع پروفیل مورد استفاده در صنایع کولیوند مرغوبترین و با کیفیت ترین پروفیل موجود در خاورمیانه می باشد و همچنین تمامی یراق آلات استفاده شده در پنجره های دوجداره صنایع کولیوند دارای کیفیت A در بازار یراق آلات کشور است. برای اطلاع از قیمت پنجره upvc همین الان می توانید با کارشناسان ما صحبت کنید.

جهت مشاهده همه نمونه کارهای پنجره upvc صنایع درب و پنجره کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید : نمونه کارها

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند در زمینه قیمت پنجره upvc

 

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

قیمت پنجره upvc

قیمت پنجره upvc

قیمت پنجره upvc

پنجره دوجداره

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون قیمت پنجره  upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.everest.co.uk

 

 

دیگر محصولات صنایع درب و پنجره کولیوند

پنجره دوجداره پنجره ترمال بریک پنجره upvc درب آلومینیومی تعویض پنجره قدیمی شیشه دوجداره