فهرست این مقاله

محافظ شیشه ای بالکن

تولید انواع محافظ شیشه ای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

محافظ شیشه ای بالکن

 

محافظ شیشه ای بالکن

امروزه با توجه به اینکه فرهنگ آپارتمانی هر روز بیش از پیش در کشورمان تقویت می شود از طرفی هم مهندسان ساختمانی آپارتمان های با طراحی های گوناگون را ساخت و ساز می کنند به طبع وجود بالکن می تواند تا حدی زیادی جای خالی حیاط خلوت را برای افراد خانواده پر کند از همین رو در این مقاله به بررسی محافظ شیشه ای بالکن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی بالکن شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله محافظ بالکن را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

محافظ شیشه ای بالکن – سکوریت

رایج ترین طرح بالکن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت صورت می گیرد مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های ساده و معمولی است ضمنا این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲ میل تولید می شود .

 

محافظ شیشه ای بالکن – لمینت

چنانجه ابعاد شیشه های بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده باشد باید از شیشه های لمینت استفاده کرد برای تواید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند بدین شکل حتی اگر شیشه شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

محافظ شیشه ای بالکن – خم

جذاب ترین طرح محافظ های شیشه ای بالکن که با استفاده از شیشه های خم صورت می گیرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قابل درآید .

 

محافظ شیشه ای بالکن – هوشمند

جدیدترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده ار ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، محافظ شیشه ای بالکن در کشورهای اروپایی مانند آلمان نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون سایر کشورها قرار گرفته است .

 

محافظ شیشه ای بالکن – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی مانند دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ های شیشه ای درن استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با سنگ نمای قهوه ای باید از شیشه سکوریت برمز بکار برد بدین شکل قواعد طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

محافظ شیشه ای بالکن – ضخیم 

برای تولید محافظ های شیشه ای مدرن باید از شیشه های سکوریت ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید محافظ با ابعاد ۲۳۰ * ۱۲۰ سانتی متر باید از شیشه ۱۲ میل بکار برد .

 

محافظ شیشه ای بالکن – رفلکس

در این طرح از محافظ های شیشه ای مدرن از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

محافظ شیشه ای بالکن – تاشو 

در این طرح از محافظ های شیشه ای شاهد سیستم تاشو خواهید بود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از محافظ شیشه ای بالکن تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

محافظ شیشه ای بالکن – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بالکنی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

محافظ شیشه ای بالکن - اینستاگرام

 

محافظ شیشه ای بالکن - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان محافظ شیشه ای بالکن را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت محافظ شیشه ای بالکن و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری محافظ شیشه ای بالکن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید محافظ شیشه ای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

محافظ شیشه ای بالکن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون محافظ شیشه ای بالکن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند