فهرست این مقاله

مدل آینه آرایشگاه مردانه

تولید انواع مدل آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

با توجه به اینکه امروزه طراحان دکوراسیون داخلی از آینه های مدرن حتی برای ارتقای سطح طراحی داخلی آرایشگاه استفاده می کنند طرح های بسیار مختلفی از آینه ها تولید می شود ، در این مقاله به بررسی انواع مدل آینه آرایشگاه مردانه و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله مدل آینه آرایشگاه مردانه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته می شود که لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و حاشیه دور آینه سندبلاست می شود در مرحلهی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیم مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – گرد 

برای تولید آینه های گرد آرایشگاهی با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قسمت بزرگ نما روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد ، بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش صورت خود اقدام نمایید .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه - اینستاگرام

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه - واتساپ

 

 

جهت سفارش مدل آینه آرایشگاه مردانه به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل آینه آرایشگاه مردانه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل آینه آرایشگاه مردانه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

مدل آینه آرایشگاه مردانه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل آینه آرایشگاه مردانه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند