فهرست این مقاله

مدل های آینه آرایشگاه

تولید انواع مدل های آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

مدل های آینه آرایشگاه

 

مدل های آینه آرایشگاه

یکی از مهم ترین ابزارهای سالن های زیبایی بدون تردید آینه های قدی و گرد محسوب می شود چرا که با استفاده از یک آینه مناسب کار برای آرایشگر بسیار راحت تر خواهد شد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع مدل های آینه آرایشگاه جدید و مدرن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله مدل های آینه آرایشگاه را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

مدل های آینه آرایشگاه – بک لایت

جدیدترین طرح مدل های آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از LED و ورق های PVC پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

مدل های آینه آرایشگاه – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته ی شود در مرحله ی بعدی دور قاب به فاصله ی هر ۲۰ سانتی متر سوراخ شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

مدل های آینه آرایشگاه – دو طرفه

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد این نوع آینه ها در سالن های با ابعاد کوچک اجرا می شود بدین شکل از فضای داخلی به طور بهنیه استفاده خواهد شد ، مدل های آینه آرایشگاه دو طرفه در کشورهای اروپایی نیز به کرات بکار می رود .

 

مدل های آینه آرایشگاه – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور اینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

مدل های آینه آرایشگاه – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل های آینه آرایشگاه – بیضی 

برای تولید آینه های بیضی شکل ابتدا آینه در ابعاد بزرگتری با استفاده از قواره بر برش داده شده سپس توسط دستگاه CNC به صورت کاملا دقیق تولید خواهد شد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

مدل های آینه آرایشگاه – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، در طرح های جدید پایه های چرخ دار نیز تولید شده است .

 

مدل های آینه آرایشگاه – بزرگ نما 

در این طرح از آینه های آرایشگاه یک قسمت بزرگنمایی روی آینه وجود دارد که به واسطه ی آن تصاویر تا حدود ۱۰ برابر بزرگتر نمایش داده خواهد شد بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

مدل های آینه آرایشگاه – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

 

مدل های آینه آرایشگاه - اینستاگرام

 

مدل های آینه آرایشگاه - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان مدل های آینه آرایشگاه را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت مدل های آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری مدل های آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید مدل های آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

مدل های آینه آرایشگاه

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون مدل های آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند