فهرست این مقاله

میز استیل

تولید انواع میز استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                                        ۰۹۱۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز استیل

 

میز استیل

در طراحی دکوراسیون مدرن و کلاسیک از متریال استیل به کرات استفاده می شود به طوری که برای هر قسمت از ساختمان از یک طراحی مدرن که از استیل تشکیل شده بکار رفته است ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز استیل و ویژگی هر یک از آن ها می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پروفیل استیل در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰۰ طرح مختلف این نوع متریال از جمله میزهای استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید میزهای استیل به گونه ای است که ابتدا پروفیل استیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس طرح انتخابی با استفاده از نرم افزار طراحی می شود در مرحله ی بعدی با بهره گیری از دستگاه های مختلف پروفیل ها به یکدیگر چسبیده خواهند شد .

 

میز استیل – نقره ای

متداول ترین طرح میزهای استیل که با نام میز استیل نقره ای و سیلور شناخته شده است برای این نوع میزها باید از شیشه های مات ساتینا و شیشه های لاکوبل سفید استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ساختمان ایجاد خواهد شد .

 

میز استیل – طلایی

محبوب ترین طرح میزهای استیل که از پروفیل های استیل طلایی استفاده می شود ، برای این نوع میزها باید از شیشه های لاکوبل مشکی و شیشه های دودی بکار می رود به طور مثال برای یک میز جلو مبلی گرد استیل طلایی باید از شیشه مشکی ۱۰ میل استفاده کرد  .

 

میز استیل – جلو مبلی

برای ساخت میزهای جلو مبلی استیل از پروفیل های استیل ۳۰۴ بکار می رود ، ابعاد این نوع میزها معمولا ۷۰ * ۱۲۰ سانتی متر است به همین دلیل باید از شیشه های ۸ میل و ۱۰ میل به عنوان شیشه روی میز جلو مبلی استفاده کرد .

 

میز استیل – ناهارخوری

میزهای ناهارخوری استیل جدیدترین و حرفه ای ترین طرح میز ناهارخوری در دنیا محسوب می شود که ابعاد آن با توجه به اینکه میز چند نفره است تعیین می گردد به طور مثال میز ناهارخوری ۸ نفره دارای ۲۲۰ سانتی تر طول و ۱۱۰ سانتی متر عرض است .

 

میز استیل با شیشه هوشمند

در این طرح از میزهای استیل شیشه رومیزی با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، میز های استیل با شیشه هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح میز معرفی شده است .

 

میز استیل – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای استیل که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

 

جهت سفارش انواع میز استیل به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز استیل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۸۹ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری میز استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پروفیل های استیل درجه یک استفاده می شود ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز استیل

میز استیل

میز استیل

میز استیل

میز استیل

میز استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند