فهرست این مقاله

میز تحریر شیشه ای جدید

تولید انواع میز تحریر شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز تحریر شیشه ای جدید

 

میز تحریر شیشه ای جدید

میز تحریر یکی از مهم ترین و کاربردیت ترین طرح های میز اداری و میز اداری – مسکونی محسوب می شود ، این نوع میزها در استفاده های مختلفی دارد به طوری که هم ه عنوان میز کار و هم به عنوان میز مطالعه بکار می رود ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز تحریر شیشه ای جدید می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز تحریر شیشه ای جدید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میز شیشه ای لیزری و میز شیشه ای خم تقسیم می شود در حالت اول میز شیشه ای لیزری شیشه ها به یکروی دیگر چسبیده می شوند اما در حالت دوم ابتدا شیشه ها در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قاب فلزی ساخته شده و در نهایت شیشه به همراه قاب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – کریستال

میزهای شیشه ای تحریر از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شودئ که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل تولید می شود .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود ، به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی سکوریت دودی ، برنز ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای تحریر استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میزهای شیشه ای مشکی بکار برد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکترسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز تحریر شیشه ای جدید – تاشو

طرح خاصی از میزهای شیشه ای که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

 

میز تحریر شیشه ای جدید - اینستاگرام

 

میز تحریر شیشه ای جدید - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز تحریر شیشه ای جدید

برای اطلاع از قیمت میز تحریر شیشه ای جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز تحریر شیشه ای جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تحریر شیشه ای جدید در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تحریر شیشه ای

میز تحریر شیشه ای جدید

میز تحریر شیشه ای جدید

میز تحریر شیشه ای جدید

میز تحریر شیشه ای جدید

میز تحریر شیشه ای جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تحریر شیشه ای جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند