فهرست این مقاله

میز تلویزیون جدید

تولید انواع میز تلویزیون جدید و مدرن در صنایع کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز تلویزیون جدید

 

میز تلویزیون جدید

امروزه در طراحی دکوراسیون داخلی چیدمان وسایل خانگی و اینکه چه نوع متریالی در طراحی داخلی بکار رفته تاثیر بسیار زیادی روحیه افراد خانواده دارد بنابراین بهتر است که بهترین شکل ممکن فضای داخلی خانه را تزیین کرد ، در این مقاله به بررسی انواع میز تلویزیون جدید و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای تلویزیون در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز تلویزیون شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز تلویزیون جدید – آینه ای

متداول ترین طرح میزهای تلویزیون که با نام میز آینه ای شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا با استفاده از ورق های ام دی اق میز مورد نظر ساخته شده سپس روی میز با تایل های آینه ای رنگی پوشش داده خواهد شد .

 

میز تلویزیون جدید – شیشه ای 

محبوب ترین طرح میزهای تلوزیون که با نام میز شیشه ای شناخته شده است این نوع میزها به دو دسته ی میزهای لیزری و میزهای خم تقسیم می شود به طوری که حتی می توان یک طبقه شیشه ای را وسط میز قرار داد ، میز شیشه ای خم در واقع جذاب ترین نوع میزهای شیشه ای محسوب می شود که در کشورهای اروپایی نیز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد .

 

میز تلویزیون جدید – پایه استیل

در این طرح از میزهای شیشه ای شاهد ترکیب پایه های استیل و شیشه های خم خواهید بود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف میز شیشه خم و طرف مقابل شیشه مسطح به پایه استیل چسبیده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز تلویزیون جدید – طرح دار

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای تلویزیونی به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی میز چاپ کرد .

 

میز تلویزیون جدید – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، آبی ، بنفش ، طلایی و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز تلویزیون جدید – تاشو 

طرح خاصی از میزهای تلویزیون که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرقت .

 

میز تلویزیون جدید - اینستاگرام

 

میز تلویزیون جدید - واتساپ

 

 

در صورت تمایل از طریق زیر میز تلویزیون جدید را سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت میز تلویزیون جدید و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر کولیوند به صورت حضوری میز تلویزیون جدید مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز تلویزیون جدید در صنایع کولیوند با استفاده از بهترین متریال های وارداتی صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

میز تلویزیون جدید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز تلویزیون جدید در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند