فهرست این مقاله

میز جلو مبل شیشه ای

تولید میز جلو مبل شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز جلو مبلی شیشه ای

 

میز جلو مبل شیشه ای

میزهای جلو مبلی با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود که حرفه ای ترین آن ها بدون تردید میزهای جلو مبلی چوبی و میزهای جلو مبلی شیشه ای است ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع میز جلو مبل شیشه ای و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میز های جلو مبل شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز جلو مبل شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز جلو مبل شیشه ای – خم

به طور کلی میزهای جلو مبلی شیشه ای به دو صورت لیزری و خم تولید می شود که در این بین میزهای شیشه ای خم از مخبوبیت بسیار زیادی برخوردار است ، برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قاب فلزی ساخته شده و در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – کریستال

به طور کلی میزهای تمام شیشه ای از نظر شفافیت به دو دسته ی شیشه های سوپر کلیر و شیشه های کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۸ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از میز شیشه ای لاکوبل مشکی بکار برد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ می توان طرح های مختلفی را روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد کرد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه چاپ کرد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – هوشمند

جدیدترین طرح میزهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – ضخیم 

برای تولید میزهای شیشه ای با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد ، به طور مثال برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری ۱۲ نفره از شیشه های ۱۲ میل بکار می رود .

 

میز جلو مبل شیشه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز جلو مبل شیشه ای – تاشو 

با تولید میز جلو مبلی شیشه ای تاشو  در جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی شیشه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید میزها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

 

میز جلو مبل شیشه ای - اینستاگرام

 

میز جلو مبل شیشه ای - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز جلو مبل شیشه ای

برای اطلاع از قیمت میز جلو مبل شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز جلو مبل شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر ایت تولید میز جلو مبل شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبل شیشه ای

میز جلو مبل شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

میز جلو مبلی شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز جلو مبل شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند