فهرست این مقاله

میز شیشه ای مات

تولید انواع میز شیشه ای مات در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای مات

 

میز شیشه ای مات

میزهای تمام شیشه ای از جذاب ترین طرح های میز مبلمان و میز اداری محسوب می شود که در ابعاد و طرح های مختلفی تولید شده است ، این نوع میزها با نام میز مدرن و لاکچری نیز شناخته شده که در این مقاله به طور اختصاصی به میز شیشه ای مات و ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای مات  را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای مات – خم

به طور کلی میزهای تمام شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین برای تولید میز شیشه ای خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله یس بعدی یک قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات – رنگی 

با تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنقش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میز شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات – طرح دار 

در صنایع کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای تمام شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مموعه را روی شیشه حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات – ناهارخوری

میزهای تمام شیشه ای ناهارخوری با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال ۲۰ میل تولید می شود به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای ناهارخوری ۱۰ نفره از شیشه های ۲۰ میل استفاده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات – جلو مبلی 

برای تولید میزهای شیشه ای جلو مبلی بهتر است که از شیشه های کریستالی ۱۲ میلی استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک میز شیشه ای جلو مبلی با ابعاد ۱۰۰ * ۱۰۰ سانتی متر از شیشه های ۱۲ میل کریستال بکار برده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای مات - اینستاگرام

 

میز شیشه ای مات - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای مات به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای مات  و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای مات در صنایع شیشه و آیبنه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

میز شیشه ای مات

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای مات در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند