فهرست این مقاله

میز شیشه ای مشکی

تولید انواع میز شیشه ای مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای مشکی

 

میز شیشه ای مشکی

میزهای شیشه ای همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد جذاب ترین و زیباترین نوع میز مبلمان و اداری محسوب می شود که در ابعاد مختلفی قابل تولید است ، طرح جدیدی از این نوع میزها با نام میز شیشه ای مشکی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۶ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز شیشه ای رنگی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای مشکی – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم جذاب ترین نوع میز به شمار می رود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده شده و یک قاب فلزی ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای مشکی – کریستال

میزهای شیشه ای خم از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای مشکی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای مشکی – پایه فلزی

این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه ها خم و پایه های فلزی تشکیل شده است ، ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر شیشه به پایه های استیل چسبیده می شود .

 

میز شیشه ای مشکی – ناهارخوری 

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای ناهارخوری است برای تولید این نوع میزها معمولا از شیشه های ۱۶ میل و ۲۰ میل کریستال استفاده می شود ، میز شیشه ای ناهارخوری نیز در طرح های مختلفی تولید شده است .

 

میز شیشه ای مشکی – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل جهت ساخت میز استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برحوردار خواهد شد .

 

میز شیشه ای مشکی - اینستاگرام

 

میز شیشه ای مشکی - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز شیشه ای مشکی از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای مشکی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

میز شیشه ای مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند