فهرست این مقاله

میز شیشه ای گرد

تولید میز شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز شیشه ای گرد

 

میز شیشه ای گرد

میزهای شیشه ای در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که با توجه به طراحی دکوراسیون داخلی یک از این نوع میزها مورد استفاده قرار می گیرد ، جدیدترین طرح میزهای شیشه ای بدون تردید میز شیشه ای گرد به شمار می رود که در این مقاله بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز شیشه ای گرد را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز شیشه ای گرد – خم

به طور کلی میزهای شیشه ای به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم بسیار جذاب تر به نظر می رسد برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد – کریستال

میزهای شیشه ای را می توان با سه نوع شیشه فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تولید کرد که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز شیشه ای گرد – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز شیشه ای گرد – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت رنگی و مات ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را شیشه حکاکی کرد .

 

میز شیشه ای گرد – پایه فلزی

این طرح از میزهای شیشه ای از ترکیب شیشه های خم و پایه های استیل تشکیل شده است به طور در طرح های جدید ساختار میز به گونه ای است که یک طرف شیشه خم و طرف دیگر پایه های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد – ناهارخوری

بزرگترین نوع میزهای شیشه ای که معمولا دارای ابعاد ۱۰۰ * ۲۳۰ سانتی متر است به همین دلیل برای تولید میز شیشه ای ناهارخوری باید از شیشه های با ضخامت بیش از ۱۰ میل استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی نیز در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز شیشه ای گرد – مات 

میزهای شیشه ای مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

میز شیشه ای گرد - اینستاگرام

 

میز شیشه ای گرد - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش میز شیشه ای گرد

برای اطلاع از قیمت میز شیشه ای گرد و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز شیشه ای گرد مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز شیشه ای گرد در صنایع شیشه و آینه کولیوند با شیشه های سوپر کلری و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

میز شیشه ای گرد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز شیشه ای گرد در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند