فهرست این مقاله

میز مبل شیشه ای

تولید انواع میز مبل شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

میز مبل شیشه ای

 

میز مبل شیشه ای

میزهای مبلمان امروزه در هر خانه ای وجود دارد به همین در صنایع مختلف مانند صنایع چوب ، صنایع شیشه و صنایع استیل این نوع میزها به کرات تولید می شود ، در این مقاله به بررسی انواع میز مبل شیشه ای و ویژگی های هر یک از آن ها را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه های رومیزی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله میز خم شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز مبل شیشه ای – خم 

جذاب ترین طرح میزهای شیشه ای که با نام میز شیشه ای خم شناخته شده است برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه ۱۰ میل و ۱۵ میل در ابعاد مورد نظر برش داده شد سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز مبل شیشه ای – پایه فلزی 

در این طرح شاهد ترکیب پایه های استیل و شیشه های خم خواهید بود به طوری که یک طرف میز شیشه خم ۹۰ درجه و طرف مقابل پایه های استیل به شیشه های مسطح کریستالی چسبیده خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

میز مبل شیشه ای – کریستال 

به طور کلی میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های ۶ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

میز مبل شیشه ای – رنگی 

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای مبلمان استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ از شیشه های مشکی بکار برده خواهد شد .

 

میز مبل شیشه ای – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز مبل شیشه ای – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

میز مبل شیشه ای - اینستاگرام

 

میز مبل شیشه ای - واتساپ

 

 

جهت سفارش میز مبل شیشه ای به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت میز مبل شیشه ای و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه کولیوند به صورت حضوری میز مبل شیشه ای مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز مبل شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز مبل شیشه ای

میز مبل شیشه ای

میز مبل شیشه ای

میز مبل شیشه ای

میز مبل شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز مبل شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند