فهرست این مقاله

میز کنفرانس شیشه ای

تولید انواع میز کنفرانس شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

میز کنفرانس شیشه ای

 

میز کنفرانس شیشه ای

میزهای اداری دارای دسته بندهای مختلفیست که هر یک از آن ها به منظور خاصی در شرکت ها و اداره های دولتی استفاده می شود ، در بین های میزهای اداری میز کنفرانس شیشه ای کاربردی نرین و بزرگترین نوع میز به شمار می رود که در این مقاله به بررسی انواع آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی میزهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع میزها از جمله میز کنفرانس شیشه ای را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

میز کنفرانس شیشه ای – خم 

به طور کلی میزهای کنفرانس به دو دسته ی میزهای شیشه ای لیزری و میزهای شیشه ای خم تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای خم محبوب ترین طرح میز محسوب می شود برای تولید این نوع میزها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی شیشه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی قالب فلزی ساخته شده و به همراه شیشه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

میز کنفرانس شیشه ای – کریستال

میزهای شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین میز شیشه ای کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های 6 میل الی 20 میل وجود دارد .

 

میز کنفرانس شیشه ای – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و همچنین شیشه های لاکوبل رنگی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید میزهای شیشه ای استفاده کرد به طور مثال در ساختمانی با فضای داخلی سفید رنگ باید از شیشه های مشکی بکار برد .

 

میز کنفرانس شیشه ای – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی میزهای شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

میز کنفرانس شیشه ای – پایه فلزی

در این طرح از میزهای شیشه ای شاهد ترکیب میزهای شیشه ای و پایه های فلزی خواهید بود ساختار این نوع میزها به گونه ای است که یک طرف میز از شیشه خم تشکیل شده و طرق مقابل شیشه به پایه استیل چسبیده خواهد شد ، میزهای پایه فلزی در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های رومیزی معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

میز کنفرانس شیشه ای – دو طبقه 

با توجه به اینکه اغلب میزهای شیشه ای فاقد کشو است به همین دلیل بهتر است که از میزهای شیشه ای دو طبقه بکار برد ، طبقه شیشه ای توسط یراق های استیل به شیشه چسبیده خواهد شد ، میزهای دو طبقه در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، فرانسه و هلند به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

میز کنفرانس شیشه ای – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد میزهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، میزهای 20 میل فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

میز کنفرانس شیشه ای – تاشو 

طرح خاص دیگری از میزهای کنفرانس که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از میز کنفرانس شیشه ای تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

میز کنفرانس شیشه ای - اینستاگرام

 

میز کنفرانس شیشه ای - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید از طریق زیر میز کنفرانس شیشه ای را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت میز کنفرانس شیشه ای  و سفارش آن می توانید با شماره های 02188621912091282352420912140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری میز کنفرانس شیشه ای  مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید میز کنفرانس شیشه ای در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

میز کنفرانس شیشه ای

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون میز کنفرانس شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند