فهرست این مقاله

نرده شیشه ای بالکن

تولید و اجرای نرده شیشه ای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

نرده شیشه ای بالکن

 

نرده شیشه ای بالکن

امروزه با توجه به اینکه در شهرهای بزرگ و کوچک مردم در آپارتمان زندگی می کنند و برخلاف گذشته که اغلب خانه ها به صورت ویلایی بود نمی توانند از فضای حیاط استفاده کنند ، جلوی هر واحد از ساختمان یک بالکن در نظر گرفته می شود که از آن می توان برای انجام امور مختلفی مانند پهن کردن رخت و درست کردن کباب ناب ایرانی استفاده کرد ، این نوع نرده ها با نام نرده شیشه ای بالکن شناخته است .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نرده شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1382 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف نرده های شیشه ای از جمله نرده شیشه ای بالکن را تولید و اجرا کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار نرده شیشه ای بالکن به گونه ای است که ابتدا شیشه ها در ابعاد و طرح مورد نظر تولید شده سپس با استفاده از روش های یوچنل ، اسپیگت و دفنی نرده شیشه ای اجرا می شود ، تفاوت این روش ها در نوع یراق آلات بکار رفته می باشد و در واقع هر یک از این روش ها برای ساختمان خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

نرده شیشه ای بالکن – سکوریت

برای اجرای نرده های شیشه ای اغلب از شیشه های سکوریت استفاده می شود چرا که مقاومت این نوع شیشه ها بسیار بیشتر از شیشه های ساده است ، برای تولید شیشه سکوریت ابتدا شیشه خام در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد .

 

نرده شیشه ای بالکن – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده جهت اجرای پروزژه استفاده گردد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شوند به طوری که حتی اگر یکی از شیشه ها شکسته شود ذرات آن از هم جدا نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای بالکن – رنگی

با توجه به تولید شیشه های سکوریت رنگی دودی ، برنز ، آبی ، بنفش و سبز می توان از شیشه های سکوریت رنگی مطابق با رنگ های بکار رفته در نمای ساختمان جهت اجرای نرده شیشه ای بالکن استفاده کرد به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای سفید است باید از شیشه سکوریت دودی استفاده کرد .

 

نرده شیشه ای بالکن – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه سندبلاست و چاپ طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای به صورت مات و رنگی ایجاد می شود به طور مثال در برخی از پروژه ها لوگو یا نام ساختمان روی نرده شیشه ای سندبلاست می شود .

 

نرده شیشه ای بالکن – خم

خاص ترین و جدیدترین طرح نرده شیشه ای بالکن که با استفاده از شیشه های خم سکوریت و لمینت اجرا می شود برای تولید شیشه های خم ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس قالب فلزی با شعاع خم مورد نیاز ساخته می شود در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده خواهد شد تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب فلزی درآید .

 

نرده شیشه ای بالکن – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی نرده های شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، نرده شیشه ای بالکن حکاکی شده در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی بکار می برند .

نرده شیشه ای بالکن حکاکی شده جذاب ترین طرح نرده های شیشه ای جدید و مدرن به شمار می رود این نوع شیشه ها در پروژه های لاکچری استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی منحصربفرد آن قزاز خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای بالکن – هوشمند 

طرح خاصی از نرده های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است نرده شیشه ای بالکن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

نرده شیشه ای بالکن هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح نرده شیشه ای معرفی شده است قیمت نرده شیشه ای بالکن هوشمند تقریبا دو برابر نرده های شیشه ای ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

نرده شیشه ای بالکن – کریستال

به طور کلی نرده های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع شیشه ها در ضخامت های مختلفی تولید شده است .

 

نرده شیشه ای بالکن – مات 

به طور کلی نرده های شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار تولید شده در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

نرده شیشه ای بالکن – ضخیم

برای تولید نرده های شیشه ای بالکنی با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم 10 میل الی 20 میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک نرده با ابعاد 80 * 300 سانتی متر باید از شیشه های 12 میل بکار برد ، شیشه های ضخیم در مجله ی the best design به عنوان برترین طرح شیشه های نرده معرفی شده است از همین رو طراحان از ان به کرات استفاده می کنند .

 

نرده شیشه ای بالکن – رفلکس

در این طرح از شیشه های نرده های شیشه ای مدرن از شیشه های رفکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد ، نرده های رفلکس در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

نرده شیشه ای بالکن – تاشو 

طرح جدید دیگری از نرده های شیشه ای از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که هنگام باز شدن ، لنگ ها روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که نرده شیشه ای بالکن تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

نرده شیشه ای بالکن – 20 میل 

در پروژه هایی که نرده شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی نیز برخوردار خواهد شد ، نرده های 20 میل فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

نرده شیشه ای بالکن - اینستاگرام

 

نرده شیشه ای بالکن - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش نرده شیشه ای بالکن

برای اطلاعا از قیمت نرده شیشه ای بالکن و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نرده شیشه ای بالکن مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید نرده شیشه ای بالکن در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال ( اکسترا کلیر ) صورت می گیرد ضمنا توسط افراد فنی مجرب نصب خواهد شد .

 

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

رده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

نرده شیشه ای بالکن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نرده شیشه ای بالکن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند