نرده شیشه ای مدرن

نرده شیشه ای مدرن

جایگاه نرده شیشه ای راه پله در طراحی دکوراسیون داخلی

نرده شیشه ای راه پله به دلیل  بهبود فضای ایمنی در داخل ساختمان و همچنین شیک و زیبا بودن این نوع نرده امروزه نظر بسیاری از طراحان دکوراسیون داخلی را به خود جلب کرده است ،  و فضای مدرنی را در راه پله ها ایجاد کرده است که موجب شده به دکوراسیون داخلی ساختمان ها  روح تازه ای بخشد.

می توان با استفاده از ترکیب نرده استیل و نرده شیشه ای راه پله دو عنصر استحکام و زیبیایی را در فضای راه پله ها ایجاد کرد که که تلفیق این نوع نرده ها برای هر محیطی مناسب می باشد ،  فضای مدرن و شیکی را در دکوراسیون داخلی داشته باشیم و همچنین اینکه نرده شیشه ای  براحتی تمیز می شوند و در اثر برخورد دچار آسیب نخواهند شد .

تقسیم بندی نرده شیشه ای راه پله :

نرده شیشه ای راه پله به دو مدل تقسبم بندی می شوند

۱- تمام شیشه ای

۲- ترکیب شیشه و آلومینیوم

که در مدل نرده تمام شیشه ای از ترکیب شیشه سکوریت و شیشه لمینت ۸ میلی متری استفاده می شود که ظاهر بسیار شیک و زیبایی را به ارمغان می آورد ،  اما در دسته دوم یعنی مدل ترکیب نرده شیشه ای راه پله و آلومینیوم بیشتر برای ایجاد حفاظ و جان پناه استفاده میشود .

از نظر ساختاری هم از دو شیشه  سکوریت و لمینت ۱۰ میلی متری و آلیاژهای آلومینیومی با استحکام بالا تشکیل شده است که هم از نظر استحکام و هم از نظر زیبایی گزینه بسیار مناسبی برای طراحان دکوراسیون داخلی می باشد.

صنایع شیشه و آینه کولیوند از سال ۱۳۹۰ شروع به انجام فعالیت در زمینه طراحی و نصب نرده های شیشه ای کرد که از همان سال طرح های مختلفی هم در این زمینه مانند نرده های شیشه ای سکوریت و نرده های شیشه ای لمینت  ارائه کرد ، برای داشتن نرده شیشه ای راه پله مدرن کافی است طرح مورد نظر خود را به کارشناسان طراحی ما داده و در کوتاهترین زمان ممکن نرده های شیشه ای مورد نظر شما نصب خواهد شد .

نحوه سفارش نرده شیشه ای راه پله به صنایع شیشه و آینه کولیوند :

شما عزیزان می توانید سفارش نرده شیشه ای راه پله مورد نظر خود را در طرح های گوناگون از طریق تماس با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۰۱۷۶۷۷۷۳  – ۰۹۳۹۱۲۴۷۱۹۱ به صنایع شیشه و آینه کولیوند دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند طرح نرده شیشه ای راه پله مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما دهید.

 

در ادمه به انواع نرده شیشه ای راه پله و تصاویر مربوط به آنها  اشاره خواهیم کرد :

 

نرده شیشه ای بالکن

narde shisheie balkon

نرده شیشه ای همراه با پایه مهار کننده 

 

narde shisheie ba maharkonande

 

نرده شیشه ای همراه با نگهدارنده 

narde shishie ba negahdarande

 

نرده شیشه ای تمام شیشه ای 

narde tamam shishe

 

 

 

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.