فهرست این مقاله

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نصب شیشه روی سنگ قبر

 

نصب شیشه روی سنگ قبر

امروزه از سنگ های ارزشی و بسیار گران قیمت برای تولید سنگ قبر استفاده می شود به همین دلیل باید از روش هایی بکار برد که مانع آسیب به سنگ شود ، کاربردی ترین روش محافظ از سنگ قبرهای گران قسمت استفاده از محافظ شیشه ای سنگ قبر است از همین رو در این مقاله به بررسی نصب شیشه روی سنگ قبر می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی نصب شیشه روی سنگ قبر در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله محافظ شیشه ای سنگ قبر خم را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – سکوریت

متداول ترین طرح محافظ های شیشه ای سنگ قبر که با استفاده از شیشه های سکوریت یا میرال تولید می شود ، این نوع شیشه ها از مقاومت بسیار بالایی برخوردار است که در ضخامت های ۱۰ میل الی ۲۰ میل وجود دارد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – لمینت

چنانچه ابعاد شیشه ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – خم

محبوب ترین طرح محافظ های شیشه ای که با استفاده از شیشه های خم یا منحتی تولید می شود برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته شده و در مرحله ی بعدی شیشه به همراه قالب فلزی داخل کوره قرار داده می شود تا اینکه شیشه به طور کامل به شکل قالب درآید .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح ها و نوشته های مختلفی روی شیشه ایجاد می شود به طور مثال می توان اشعار مختلفی را روی محافظ شیشه ای سنگ قبر حکاکی کرد بدین شکل نمای زیبایی روی سنگ قبر ایجاد خواهد شد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – رنگی

با توجه به تولید شیشه های رنگی دودی ، برنز ، شامپاینی و آبی می توان از این نوع شیشه ها برای تولید محافظ شیشه ای سنگ قبر استفاده کرد به طور مثال برای یک سنگ قبر سفید رنگ قبر باید از شیشه دودی بکار برد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – هوشمند

جدیدترین طرح محافظ های شیشه ای سنگ قبر که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریانت برق از کار خواهد افتاد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – ضخیم 

برای تولید شیشه های روی سنگ قبر با ابعاد بزرگ باید از شیشه های ضخیم ۱۰ میل الی ۲۰ میل استفاده کرد به طور مثال برای تولید یک سنگ قبر با ابعاد ۱۱۰ * ۲۳۰ سانتی متر باید از شیشه های ۱۲ میل بکار برد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – کریستال 

نرده های شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – تاشو

در این طرح از نرده های شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهد گرفت .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد سنگ قبرهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر – مات 

شیشه های مات سنگ قبر نیز به دو دسته ی سندبلاستو ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

شیشه روی سنگ قبر - اینستاگرام

 

شیشه روی سنگ قبر - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید نصب شیشه روی سنگ قبر را به صنایع شیشه و آینه کولیوند بسپارید

برای اطلاع از قیمت نصب شیشه روی سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری نصب شیشه روی سنگ قبر را به ما بسپارید .

شایان ذکر است نصب شیشه روی سنگ قبر در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از مجرب ترین افراد فنی در این زمینه صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قب

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر

نصب شیشه روی سنگ قبر

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نصب شیشه روی سنگ قبر در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

wwww.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند