فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه بین کابینتی

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه بین کابینتی در ایران                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

در گذشته با سرامیک های رنگی و طرح دار فضای بین کابینت ها پوشش داده می شد که البته به دلیل نمای زیبای آن با استقبال خوبی از طرف مردم مواجه شد اما با تولید شیشه های رنگی و طرح دار لاکوبل در نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند تحول عظیمی در تزیین فضای داخلی آشپزخانه ها رخ داد و در پروژه های جدید به ویژه در ساختمان لوکس از این نوع شیشه ها برای پوشش فضای بین کابینت ها استفاده می شود .

به طور کلی شیشه های لاکوبل رنگی در ابتدا با هدف تزیین فضای بین کابینت ها تولید شد اما پس از مدتی طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع شیشه ها به عنوان دیوارپوش های شیشه ای و شیشه رومیزی هم استفاده کردند ، نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال ۱۳۹۱ با همکاری شرکت AGC بلژیک موفق به تولید شیشه های رنگی یک رو نما که با نام شیشه لاکوبل رنگی شناخته می شوند شد و در واقع استفاده از شیشه به جای سرامیک از همان زمان در ایران رایج شد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی رسمی شیشه بین کابینتی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۸ آغاز کرد و به یاری خدا تا کنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف شیشه لاکوبل را تولید کرده است .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی رنگی

اولین نوع شیشه های لاکوبل که در نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید شد شیشه های رنگی یک رو نماست به طوری که با استفاده از دستگاه چاپ روی شیشه ( Printed on glass) رنگ مورد نظر روی شیشه اعمال می شود ، فرآیند کاری تولید این نوع شیشه ها به گونه ای است که ابتدا شیشه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس آن را وارد دستگاه چاپ کرده و با پر کردن مخازن رنگی دستگاه با رنگ مورد دلخواه شیشه را رنگ می کنیم .

دلیل اینکه به شیشه های لاکوبل رنگی ، شیشه یک رو نما گفته می شود اینست که مانند شیشه های رنگی ساده طرف دیگر شیشه قابل مشاهده نخواهد بود و پشت شیشه به طور کامل نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند رنگ خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی طرح دار

پس از مدتی اضافه شدن قابلیت دریافت تصاویر رنگی در دستگاه لاکوبل امکان تولید شیشه های طرح دار رنگی هم ایجاد شد به طوری که تصویر مورد نظر خود را از طریق درگاه ورودی دستگاه که USB است وارد دستگاه کرده سپس دستگاه با توجه به رنگ هایی که داخل مخازن رنگی است شیشه را رنگ خواهد کرد .

فرآیند کاری دستگاه چاپ روی شیشه نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند تقریبا مشابه دستگاه چاپ روی کاغذ می باشد اما با این تفاوت که دستگاه چاپ روی شیشه دارای مواد خاصیست که موجب چسبیدن طرح روی شیشه خواهد شد به همین دلیل پس از اتمام چاپ تصویر روی شیشه در نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند برچسب های رنگی پشت شیشه جهت جلوگیری از آسیب زدن به شیشه چسبانده می شود .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی طرح دار سه بعدی

جدیدترین نوع شیشه های رنگی در  نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند که برای اولین بار در کشور آلمان تولید شد و تصاویر سه بعدی روی شیشه چاپ شد ، شیشه های سه بعدی در ابتدا به صورت شیشه های لمینت شده دیده شد به طوری که تصویر سه بعدی روی شیشه چاپ شده سپس یک شیشه ساده پشت شیشه طرح دار توسط لایه PVB چسبانده می شود و شیشه یک نمای سه بعدی را ایجاد می کند .

نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند با الهام گرفتن از این موضوع تصاویر سه بعدی دلخواه شما مشتریان گرامی را روی شیشه بین کابینتی چاپ کرده و یک نمای سه بعدی جذاب را در آشپزخانه ایجاد خواهد کرد ، در جدیدترین طرح های نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند کابینت های شیشه ای نیز اجرا می شود .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی سکوریت

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید شیشه های لاکوبل را به حالت سکوریت تبدیل کرد برای اینکار از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا استفاده می شود .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی لمینت

چنانچه ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های لمینت شده استفاده کرد ، برای تولید این نوع شیشه ها دو عدد شیشه طرح دار رنگی توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده می شود .

 

 نمایندگی شیشه بین کابینتی سندبلاست

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه به صورت مات سندبلاست می شود به طوری که ابتدا طرح توسط دستگاه کاتر پلاتر برش داده شده سپس پودر سیلیس روی قسمت های تعیین شده پاشیده می شود .

 

تولید کابینت شیشه ای در نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند

طراحان دکوراسیون داخلی در کشورهای اروپایی به کرات از کابینت های شیشه ای در آشپزخانه استفاده می کنند برای تولید این نوع کابینت ها ابتدا شیشه های سکوریت شده تولید می شود سپس توسط دستگاه چاپ رنگ خواهند شد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های بین کابینتی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد ، نمایندگی شیشه بین کابینتی حکاکی شده کولیوند در ۱۵ استان بزرگ کشور وجود دارد  از همین رو هموطنان عزیز براحتی می توانید در نزدیکترین منطقه جغرافیایی خود شیشه ها تهیه کنید .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی اسیدکاری شده 

طرح دیگری از شیشه های بین کابینتی که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفده خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی هوشمند 

طرح خاصی از شیشه های بین کابینتی که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است نمایندگی شیشه بین کابینتی در کشورهای جوزه خلیج فارس نیز وجود دارد به همین دلیل صادارت این نوع شیشه ها به کرات صورت می گیرد .

نمایندگی شیشه بین کابینتی هوشمند صنایع کولیوند در تمامی استان های کشور به ویژه در شهرهای بزرگ وجود دارد لذا برای خرید شیشه بین کابینتی کافیست که نمایندگی شهر خود مراجعه نمایید .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی کریستال 

به طور کلی شیشه های بین کابینتی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این شیشه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است و در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی طرح سنگ 

نوع دیگری از شیشه های بین کابینتی که طرح های مختلف سنگ روی شیشه ایجاد می شود این نوع از شیشه های بین کابینتی با نام شیشه رنگی لاکچری نیز شناخته شده است و افراد را تحت تاثیر قرار خواهد داد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی رفلکس

در این طرح از شیشه های بین کابینتی مدرن لوکس از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد شیشه های بین کابینتی بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل بکار برد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی تاشو 

طرح خاص دیگری از شیشه های بین کابینتی که با سیستم تاشو کار می کند ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی مات 

شیشه های رنگی مات نیز به دو دسته ی سندبلاست و ساتنیا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست به صورت طرح دار تولید می شود در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی - واتساپ

 

 

جهت سفارش شیشه بین کابینتی به نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت بین کابینتی و سفارش آن به نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی شیشه بین کابینتی کولیوند به صورت حضوری شیشه بین کابینتی مود نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تمامی شیشه های استفاده شده در نمایندگی شیشه بین کابینتی صنایع شیشه و آینه کولیوند دارای کیفیت +A بوده و میزان شفافیت شیشه ها به گونه ایست که طرح روی شیشه به وضوح مشاهده می شود .

 

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه بین کابینتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه بین کابینتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

تیم تحریریه کولیوند