فهرست این مقاله

نمایندگی شیشه هوشمند

صنایع شیشه و آینه کولیوند اولین نمایندگی شیشه هوشمند در ایران                                 0912823524202188621912

 

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

استفاده از شیشه های مات در ساختمان ها بسیار ضروریست به طوری که در هر ساختمانی حدقل در یک بخش آن از شیشه مات بکار رفته است ، در این مقاله به نوع خاصی از شیشه های مات که با نام شیشه هوشمند شناخته شده است و در نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند عرضه می شود خواهیم پرداخت همانطور که از نام آن مشخص است به شیشه های اطلاق می شود که به صورت هوشمند از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی شیشه هوشمند در ایران فعالیت خود را به صورت رسمی در سال 1395 آغاز کرد و تا کنون بیش از 500 پروژه ای که در آن از شیشه هوشمند مات شونده استفاده شده را اجرا کرده است ، لازم به ذکر است که نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند با تلاش های بی وقفه جوانان ایرانی در سال 1397 موفق به کشف ترکیبات پلیمری شد که توسط آن می توان طلق و شیشه هوشمند را تولید کرد .

نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند در ابتدا با دریافت نمایندگی رسمی شیشه های هوشمند از کشور ژاپن تمامی پروژه ها را با واردات این تکنولوژی و مواد سازنده آن انجام می داد تا اینکه در سال 1397 به طور کلی روند واردات متوقف و پروژه ها با تکنولوژی کاملا بومی اجرا می شود .

 

ویژگی های شیشه هوشمند مات شونده در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند 

با توجه به اینکه در تولید شیشه های هوشمند از مواد پلیمری بکار رفته است لذا هیچ گونه خطری برای سلامتی افراد نخواهد داشت به عبارت دیگر ترکیبات شیمیایی در تولید شیشه هوشمند نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند استفاده نمی شود البته در نوع خارجی آن کاملا از ترکیبات شیمیایی استفاده شده که برای سلامتی موجودات زنده مضر بوده و خطری جدی برای انسان محسوب می شود .

نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند قادر به اجرای انواع درب ها و پارتیشن های شیشه ای هوشمند می باشد به عنوان مثال برای ساخت یک اتاق پرو لباس براحتی می توان از شیشه هشومند مات شونده استفاده کرد که به محض ورود فرد به اتاق پرو شیشه ها مات شوند و هنگام بیرون آمدن فرد شیشه ها به حالت شفاف تبدیل شوند .

امروزه بسیاری از ساختمان های اداری ، مسکونی و تجاری حتی در کشورهای اروپایی مجهر به شیشه هوشمند مات شونده هستند و با این وجود دیگر نیازی به استفاده از شیشه مات ساده نیست بلکه با استفاده از شیشه هوشمند در واقع به طور همزمان شیشه شفاف و مات را خواهیم داشت ، یکی دیگز ار ویژگی های شیشه هوشمند نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند جلوگیری از اتلاف انرژی می باشد .

جالب است بدانید که به دلیل استفاده از ترکیبات خاص پلیمری در شیشه هوشمند نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند حتی در جلوگیری از آلودگی صورتی هم تاثیرگذار خواهد بود به همین دلیل در کشورهای اروپایی از شیشه دوجداره هوشمند به عنوان شیشه های نمای پنجره ساختمان نیر استفاده می کنند .

 

انواع شیشه هوشمند در نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند 

  • شیشه 10 میل ، 12 میل ، 15 میل و 20 میل هوشمند
  • شیشه دوجداره و سه جداره هوشمند
  • شیشه لمینت هوشمند
  • شیشه سکوریت هوشمند
  • شیشه کریستال هوشمند

 

کاربردهای شیشه هوشمند نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند

 

بیش از 50 درصد سفارش های ثبت شده در نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند مربوط به اجرای اتاق پرو شیشه ای فروشگاه ها می باشد و به نوعی با تولید این نوع شیشه ها طراحی فروشگاه های لباس به طور کلی دستخوش تغییر و تحول زیادی شده است .

 

شیشه هوشمند رنگی در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند

در جدیدترین طرح های شیشه های هوشمند از شیشه های رنگی سکوریت استفاده می شود ، شیشه های سکوریت در رنگ های آبی ، سبز ، دودی ، برنز و طلایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند تولید می شود .

 

شیشه هوشمند کریستال در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند

به طور کلی شیشه های شفاف به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال دارای بیشترین میزان شفافیت است و بهترین انتخاب جهت اجرای شیشه های هوشمند محسوب می شود .

 

شیشه هوشمند طرح دار در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند

با بهره گیری از دستگاه سنبلاست می توان طرح های مختلفی را روی شیشه های هوشمند ایجاد کرد ، به طور مثال در سازمان های لوگوی مجموعه روی شیشه ایجاد می شود چنانچه طرح خاصی به منظور اعمال روی شیشه هوشمند دارید می توانید از طریق پیام رسان های مختلف برای کارشناسان نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند ارسال نمایید .

 

اجرای کابین دوش شیشه ای در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند

اجرای کابین دوش شیشه ای با استفاده از شیشه های شفاف در واقع حریم شخصی افراد حفظ نخواهد شد و از طرفی هم اگر بخواهیم از شیشه مات استفاده کنیم نمای زیبای کابین از بین می رود لذا با استفاده از شیشه هوشمند می توان مشکل اشاره شده را برطرف کرد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از کابین های دوش بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

اجرای درب شیشه ای در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند

به طور کلی درب های شیشه ای مدرن به سه دسته ی کشویی ، بازشو و اتوماتیک تقسیم می شود که در این بین برای درب های شیشه ای اتوماتیک بیشتز ار شیشه های هوشمند بکار می رود ، درب های شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، و برزیک به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

اجرای پارتیشن شیشه ای در نمایندگی شیشه هوشمند کولیوند 

برای جدا کردن قسمت های مختلف یک ساختمان بهتر است که از پارتیشن های شیشه ای هوشمند استفاده کرد بدین شکل فضای داخلی به بهرتین شکل ممکن تفکیک خواهد شد ، شیشه های هوشمند فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

نمایندگی شیشه هوشمند - اینستاگرام

 

نمایندگی شیشه هوشمند - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید شیشه هوشمند را به نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید

جهت اطلاع از قیمت شیشه هوشمند در نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری سفارش خود را ثبت نمایید .

شایان ذکر است نمایندگی شیشه هوشمند صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های هوشمند مات شونده را از طریق ماشین های مخصوص حمل شیشه به تمامی شهرهای کشور عزیزمان ایران ارسال می نماید .

 

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه بین کابینتی

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

نمایندگی شیشه هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون نمایندگی شیشه هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.smartglasstech.com

 

تیم تحریریه کولیوند