فهرست این مقاله

وایت برد شیشه ای مشکی

تولید انواع وایت برد شیشه ای مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                        0912823524202188621912

 

وایت برد شیشه ای مشکی

 

وایت برد شیشه ای مشکی

استفاده از تجهیزات آموزشی مدرن موجب سهولت در فرآیند آموزش و سرعت بخشیدن به آن می شود در واقع با استفاده از وسایل آموزشی مناسب دانش آموزان و داشنجویان تمایل بیشتری به فراگیری علوم پیدا می کنند ، یکی از جدیدترین این تجهیرات وایت برد شیشه ای مشکی نام دارد که در این مقاله به بررسی ویژگی های آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت بردهای شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال 1386 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مخلف وایت بردهای شیشه ای از جمله وایت برد شیشه ای مشکی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

برای تولید وایت برد شیشه ای مشکی ابتدا شیشه 6 میل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارات بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از پمپ های فشاری و پیسوله رنگ مورد نظر پشت شیشه پاشیده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – مغناطیسی

محبوب ترین طرح وایت بردهای شیشه ای که از خاصیت مغناطیسی برخوردار است به طوری که ماژیک و تخته پاک کن آهن ربا دار روی وایت برد قرار می گیرد ، فرآیند مغناطیسی کردن وایت بردهای شیشه ای بسیار زمانبر و پیچیده می باشد به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار است .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – پایه دار

به طور کلی تخته وایت بردهای شیشه ای به دو روش نصب می شود در روش اول وایت برد توسط بست های مخصوص فلزی روی دیوار قرار می گیرد اما در روش دوم پایه های فلزی و چوبی زیر وایت برد قرار خواهد گرفت و براحتی می توان ان را از یک نقطه به نقطه ی دیگری منتقل کرد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی وایت بردهای شیشه ای به صورت رنگی ایجاد می شود به طور مثال لوگوی مجموعه را می توان روی تختخ وایت برد چاپ کرد بدین شکل به برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگو یا نام مجموعه را روی شیشه حکاکی کرد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – مات

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه های سندبلاست است در حالی که شیشه ساتینا فقط به صورت ساده وجود دارد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – هوشمند 

طرح خاصی از وایت بردهای شیشه های که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است وایت برد شیشه ای مشکی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون دخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

وایت برد شیشه ای مشکی هوشمند در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح وایت برد معرفی شده است .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – اسیدکاری شده 

طرح دیگری از وایت بردهای شیشه ای که الگوهای مختلفی روی شیشه اسیدکاری می شود برای تولید این نوع شیشه ها از اسیدهای مخصوص شیشه و دستگاه کاتر پلاتر جهت ایجاد الگو استفاده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – رفلکس

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای مدرن و جدید از شیشه های رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – تاشو 

در این طرح وایت بردهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضا مواجه هستید بهتر است که از وایت برد شیشه ای مشکی تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – 20 میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های 20 میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد ، شیشه های 20 میل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

وایت برد شیشه ای مشکی – استین گلاس 

بردهای شیشه ای استین گلاس در واقع ترکیبی از شیشه های اسیدکاری ، سندبلاست و حکاکی محسوب می شود که فرآیند تولید آن بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، بردهای شیشه ای استین گلاس فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

 

جهت سفارش وایت برد شیشه ای مشکی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای مشکی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری وایت برد شیشه ای مشکی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید وایت برد شیشه ای مشکی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

قیمت وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

وایت برد شیشه ای مشکی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وایت برد شیشه ای مشکی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.clarus.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند