فهرست این مقاله

وایت برد شیشه ای پایه دار

تولید انواع وایت برد شیشه ای پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

وایت برد شیشه ای پایه دار

 

 

وایت برد شیشه ای پایه دار

امروزه ساختار آموزشی در همه ی کشورهای دنیا تفییرات زیادی کرده است و با توجه به ابزارهای جدید آموزشی با سهولت بیشتری آموزگاران فرآیند آموزش را انجام می دهند ، یکی از جدیدترین ابزارهای آموزشی که با استقبال بسیار زیادی نیز مواجه شده است با نام وایت برد شیشه ای پایه دار شناخته شده که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی وایت برد های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۳ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف وایت بردهای شیشه ای از جمله وایت برد شیشه ای پایه دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید وایت برد شیشه ای پایه دار به گونه ای است که ابتدا شیشه ۶ میل کریستال در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از دستگاه پمپ فشار قوی و پیسوله رنگ مورد نظر روی شیشه پاشیده می شود در نهایت هم شیشه به حالت مغناطیسی تبدیل خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – کریستال

به طور کلی شیشه های وایت برد شیشه ای از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین شیشه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است ، شیشه کریستال با نام شیشه مغز آبی نیز شناخته شده است .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – طرح دار

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه چاپ طرح های مختلفی روی وایت بردهای شیشه ای به صورت رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی وایت برد شیشه ای چاپ کرد و به نوعی به برندینگ مجموعه کمک شایانی کرد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – مات 

به طور کلی شیشه های مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود این دو نوع شیشه شباهت بسیار زیادی با هم دارند اما تفاوت آن ها در قابلیت طرح دار شدن شیشه سندبلاست است ، برای تولید وایت برد شیشه ای پایه دار مات ابتدا با استفاده از دستگاه کاتر پلاتر طرح مورد نظر ایجاد شده و روی شیشه چسبیده می شود در مرحله ی بعدی پودر سیلیس روی شیشه پاشیده خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – حکاکی شده

با استفاده از دستگاه هوشمند طرح های مختلفی روی وایت بردهای شیشه ای حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – مغناطیسی

جدیدترین طرح وایت برد شیشه ای که از خاصیت مغناطیسی برخوردار است به طوری که ماژِیک و تخته پاک کن آهن ربا دار را به وایت برد نزدیک کنیم روی آن قرار خواهد گرفت ، برای تولید این نوع وایت بردها زمان بسیار زیادی صرف خواهد شد به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – هوشمند 

طرح خاصی ار وایت بردهای شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد لازم به ذکر است وایت برد شیشه ای پایه دار هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

قیمت وایت برد شیشه ای پایه دار تقریبا دو برابر ویات بردهای شیشه ای ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع وایت بردها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – تاشو 

در این طرح از وایت بردهای شیشه ای مدرن از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع شیشه ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و بازشو هنگام باز و بسته شدن روی هم قرار خواهند گرفت ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از وایت برد شیشه ای پایه دار تاشو بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار – ۲۰ میل 

در پروژه هایی که ابعاد وایت بردهای شیشه ای بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شود باید از شیشه های ۲۰ میل استفاده کرد بدین شکل علاوه بر نمای زیبای شیشه از مقاومت مناسبی برخوردار خواهد شد .

 

وایت برد شیشه ای پایه دار - اینستاگرام

 

وایت برد شیشه ای پایه دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان وایت برد شیشه ای پایه دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت وایت برد شیشه ای پایه دار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری وایت برد شیشه ای پایه دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید وایت برد شیشه ای پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

وایت برد شیشه ای

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

وایت برد شیشه ای پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون وایت برد شیشه ای پایه دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.mywhiteboard.com

 

 

تیم تحریریه کولیوند