فهرست این مقاله

پارتیشن شیشه ای منزل

تولید و اجرای پارتیشن شیشه ای منزل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

پارتیشن منزل

 

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن های شیشه ای یکی از مهم ترین بخش های طراحی یک ساختمان محسوب می شود چرا که با استفاده از آن می توان فضای داخلی را به بهترین شکل ممکن تقسیم کرد ، در این مقاله به بررسی یکی از کاربردی ترین پارتیشن ها یعنی پارتیشن شیشه ای منزل و خانگی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی پارتیشن های شیشه ای در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۹ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله پارتیشن های شیشه ای منزل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – سکوریت

متدول ترین طرح پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از شیشه های سکوریت یا میرال صورت می گیرد ، برای تولید شیشه های سکوریت ابتدا شیشه ۱۰ میل توسط دستگاه CNC برش داده شده سپس جهت سکوریت شدن داخل کوره های با درجه حرارت بسیار بالا قرار داده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – لمینت

چنانچه ابعاد پارتیشن ها بیش از حد استاندارد در نظر گرفته شده است باید از شیشه های لمینت شده بکار برد برای تولید این نوع شیشه ها ابتدا دو عدد شیشه سکوریت با ابعاد یکسان تولید شده سپس توسط لایه PVB به یکدیگر چسبیده خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – مات

به طور کلی پارتیشن های شیشه ای مات به دو دسته ی سندبلاست و ساتینا تقسیم می شود که در این بین شیشه سندبلاست را می توان به صورت طرح دار نیز ایجاد کرد ، به طور مثال می توان لوگوی ورساچه را روی شیشه سندبلاست کرد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – طرح دار 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با بهره گیری از دستگاه مستر و چاپ می توان طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت به صورت مات و رنگی ایجاد می شود ، به طور مثال می توان تصاویر طبیعت را روی شیشه چاپ کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – هوشمند

جدیدترین طرح پارتیشن های شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت مات به شفاف و برعکس تبدیل می شود ، شیشه هوشمند از طریق الکتریسیته عمل کرده و با قطع جریان برق از کار خواهد افتاد ، پارتیشن شیشه ای منزل هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – فریم لس 

نوع دیگری از پارتیشن های شیشه ای که هیچ گونه فریمی دور شیشه قرار نخواهد گرفت در این صورت شاهد یک پارتیشن تمام شیشه ای خواهید بود ، این نوع پارتیشن ها اغلب در مراکز تجاری و فروشگاه ها استفاده می شود .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – سرویس بهداشتی 

برای اجرای پارتیشن های شیشه ای مدرن سرویس بهداشتی معمولا از شیشه های سکوریت مات ساده و طرح دار استفاده می شود به طور مثال برای اجرای یک کابین دوش شیشه ای لاکچری باید از شیشه های رامات بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – قاب استیل 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوراهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – رفلکس 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای مدرن از شیشه های سکوریت رفلکس رنگی استفاده می شود این نوع شیشه ها در رنگ های طلایی ، دودی ، برنز ، شامپاینی ، آبی و بنفش وجود دارد .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – تاشو 

طرح دیگری از پارتیشن های شیشه ای که از شیشه های تاشو استفاده می شود ساختار این نوع پارتیشن ها به گونه ای است که لنگه های ثابت و یاز روی هم قرار خواهند گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای منزل – مغناطیسی 

در این طرح از پارتیشن های شیشه ای مدرن از شیشه مغنایسی بکار می رود بدین شکل از شیشه ها به عنوان وایت برد نیز استفاده خواهد شد و براحتی می توانید نکات خود را روی شیشه یادداشت نمایید .

 

پارتیشن شیشه ای منزل - اینستاگرام

 

پارتیشن شیشه ای منزل - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش پارتیشن شیشه ای منزل

برای اطلاع از قیمت پارتیشن شیشه ای منزل و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری پارتیشن شیشه ای منزل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید پارتیشن شیشه ای منزل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

پارتیشن شیشه ای منزل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن شیشه ای منزل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند