تولید انواع پارتیشن های مدرن در صنایع کولیوند                                                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

 

پارتیشن شیشه ای سکوریت

 

پارتیشن

جداکننده های فضای داخلی از قدیم الایام در شرکت ها و اداره ها وجود داشت که امروزه در طراحی دکوراسیون افراد جداکننده های فضای داخلی را با نام پارتیشن می شناسند ، پارتیشن ها انواع مختلفی دارند که با توجه به نیاز افراد نوع خاصی از جداکننده های فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد .

شاید شما که در حال خواند این مقاله هستید این سوال ذهنتان را درگیر کرده باشد که پارتیشن چه کاربردی دارد و اصلا چه لزومی دارد که از پارتیشن ها در مجموعه خود استفاده کنید ؟

بخش بندی کردن اصولی هر مجموعه ای از مهم ترین برنامه های آن مجموعه به شمار می رود به طوری که ارتباط هر بخش با بخش دیگر با سهولت انجام شود و مدیریت کردن مجموعه زمان بر نباشد .

 

کاربردهای پارتیشن

در جواب باید بگوییم که استفاده از جدا کننده ها در فضای داخلی باعث می شود حریم کارمندان و افرادی که در مجموعه مشغول فعالیت هستند حفظ شود  و به طور حتم این امر موجب کارایی بهتر و بیشتر کارمندان خواهد شد ، و با این کار دیگر نیازی نیست که شما برای کارمندان خود اتاق بسازید و هزینه های هنگفتی را متقبل شوید .

اگر تا به حال یک مجموعه حتی کوچک را مدیریت کرده باشید به طور حتم بحران مدیریت داخلی را تجربه کرده اید لذا یکی از مهم ترین ویژگی های بخش بندی کردن فضای داخلی سهولت در مدیریت کارکنان هر مجموعه ای به شما می رود .

 

چاپ لوگو روی پارتیشن در صنایع کولیوند

بسیاری از شرکت های خصوصی و دولتی تمایل به چاپ لوگوی شرکت روی وسایل مختلف در شرکت دارند چند سالیست که صنایع کولیوند لوگوی شرکت را به صورت چاپ رنگی و به روش سندبلاست روی شیشه قرار می دهد لذا کافیست فقط یک تصویر از لوگوی شرکت خود برای کارشناسان ما ارسال نمایید و پس از آن در کارگاه صنایع شیشه و آینه کولیوند لوگو روی شیشه حک خواهد شد .

 

انواع پارتیشن ها در صنایع کولیوند

جداکننده های فضای داخلی به طور کلی به دو دسته تک جداره و دو جداره تقسیم بندی می شوند اما از لحاظ جنس استفاده شده به صورت زیر تقسیم بندی می شوند :

 ۱-  پارتیشن چوبی
  • mdf
  • pvc
 ۲- پارتیشن شیشه ای 
  ۳- پارتیشن های آلومینیومی تک جداره و دوجداره 

هر کدام از این نوع جداکننده ها با توجه به نیاز افراد و تطابق با طراحی دکوراسیون مورد استفاده قرار می گیرند به طور مثال پارتیشن شیشه ای در مکان هایی که کوچک هستند بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد چرا که شیشه باعث بزرگتر جلوه کردن محیط داخلی و همچنین وضوح و افزایش نور در محیط  می شود به عبارت دیگر نمای (view) کرتین وال را ایجاد خواهیم کرد .

 

۴- پارتیشن دوجداره

جدیدترین نوع جدا کننده فضای داخلی است که مناسب محیط هایی طراخی شده که علاوه بر تقسیم بندی فضا نیاز به جلوگیری از ورود و خروج صدا بین قسمت های مختلف است اغلب در ساخت پارتیشن دوجداره در داخل شیشه پرده ی کرکره ای قرار خواهد گرفت به طوری که با بالا و پایین کردن زبانه ی پرده در واقع شیشه از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود .

این نوع پرده ها موجب شدند که شما هر زمانی که تمایل داشتید شیشه به حالت مات تبدیل شده و هر زمانی که خواستید شیشه دوباره به حالت شفاف تبدیل خواهد شد .

 

پارتیشن سه جداره

در برخی از پروژه ها جلوگیری از اتلاف انرژی و کاهش میزان آلودگی صوتی در اولویت قرار دارد از همین رو باید از پروفیل های سه جداره آلومینیومی و UPVC استفاده کرد ، این نوع پا رتیشن ها دارای قیمت بالایی است .

 

پارتیشن اداری

طبق بررسی های انجام شده از تقضاهای مشتریان گرامی بیش از ۷۰ درصد سفارش های پار تیشن متعلق به اداره های دولتی و شرکت های خصوصی است که در این بین در ۵ سال گذشته میل به ایجاد نمای شیشه ای در فضای داخلی افزایش چشمگیری داشته است .

 

پارتیشن شیشه ای

با توجه به اینکه نمای شیشه ای در سراسر دنیا به عنوان حرفه ای ترین نما و طراحی محسوب می شود به طبع اجرای طراحی شیشه ای هم بیشتر از سایر پارتیشن ها کاربرد دارد ، وجه تمایز پارتیشن شیشه ای نسبت به دیگر انواع آن در نمای شکیل و بزرگتر جلوه دادن فضای داخلی ساختمان است در حالی که اجرای بارتیشن چوبی چنین حسی را در افراد ایجاد نخواهد کرد جهت اطلاعات بیشتر پیرامون اجرای این نوع بخش بندی فضای داخلی به مقاله ی مربوطه مراجعه نمایید .

با توجه به تاثیر بسیار زیاد رنگ ها در طراحی دکوراسیون داخلی می توان با اجرای پارتیشن شیشه ای رنگی در اجرای طراحی دکوراسیون داخلی مدرن گام مهم و تاثیرگذاری را برداشت ، برای اجرای پارتیشن شیشه ای از روش های مختلفی می توان استفاده کرد که متداول ترین آن با فریم های آلومینیومی و استیل اجرا می شود .

 

بلوک شیشه ای

نوع دیگری از جداکننده های شیشه ای که تعدادی شیشه با شکل مکعب مربع به صورت جورچین کنار هم قرار می گیرد ، بلوک شیشه ای در اجرای پروژه های دکوراتیو مانند پارتیشن های سرویس بهداشتی کاربرد زیادی دارد .

 

پارتیشن رنگی

با استفاده از شیشه های سکوریت رنگی نیز می توان فضای داخلی ساختمان را بخش بندی کرد به طوری که علاوه بر جدا کردن قسمت های مختلف ، نمای داخلی نیز به دلیل استفاده از شیشه جذاب خواهد شد .

 

پارتیشن متحرک

یکی دیگر از طرح های جدا کننده داخلی که از یک قسمت به قسمت دیگری منتقل می شود یراق آلات این نوع جدا کننده ها به گونه ای است که هر قطعه جدا کننده را می توان از یک نقطه به نقطه دیگری حرکت داد ، پارتیشن شیشه ای متحرک در کشورهای آسیای شرقی به ویژه در چین ، زاپن و کره جنوبی – شمالی در پروژه های مختلفی استفاده می شود این نوع شیشه ها از محبوبیت بسیار زیادی در بین عموم برخوردار می باشد .

 

پارتیشن هوشمند

طرح خاصی از جدا کننده شیشه ای که با استفاده از ریموت شیشه ها از حالت شفاف به مات و برعکس تبدیل می شود ، جداکننده های شیشه ای هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات اجرا شده است لازم به ذکر است پارتیشن هوشمند در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

پارتیشن شیشه ای هوشمند مات شونده ( SWICHABLE GLASS ) در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله THE BEST DESIGN که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح جداکننده معرفی شده است .

 

پارتیشن حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی شیشه های سکوریت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی شیشه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

پارتیشن شیشه ای

 

نحوه سفارش انوع پارتیشن به صنایع  کولیوند

شما می توانید در صورت تمایل انواع جداکننده های فضای داخلی را در طرح ها و رنگ های مختلف از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸   –   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ به صنایع کولیوند سفارش داده و در کمترین زمان سفارش خود را تحویل بگیرید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع کولیوند سفارش خود را به تیم طراحی و تولید صنایع کولیوند تحویل دهید .

روند کار به این صورت است که ابتدا تیم فنی صنایع کولیوند برای اندازه گیری دقیق به منزل یا محیط کاری شما می آید و بعد از اندازه گیری دقیق چند طرح مناسب با دکوراسیون شما را به شما پیشنهاد خواهد داد و پس از انتخاب طرح پارتیشن توسط شما مرحله تولید جداکننده توسط تیم تولید صنایع کولیوند شروع می شود و در نهایت هم پس از تکمیل جداکننده مجددا تیم فنی به همراه پارتیشن تولید شده به منزل یا محیط کاری شما می آید و پارتیشن مورد نظر را نصب خواهد کرد .

شایان ذکر است صنایع کولیوند خدمات نصب انواع پارتیشن را توسط تیم با تجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد  و چانچه هرگونه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند در کمترین زمان اقدام به رفع نقایص خواهد کرد .

جهت مشاهده تمامی نمونه کارهای انجام شده توسط صنایع کولیوند روی لینک روبرو کلیک نمایید :   نمونه کارها ➡ 

 

آدرس صفحات مجازی و اجتماعی صنایع شیشه و آینه کولیوند

کانال تلگرامی صنایع کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهای جداکننده های فضای داخلی : koolivandcom@

آیدی صفحه ایستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

در ادمه برخی از تصاویر انواع جداکننده فضای داخلی را مشاهده خواهید کرد :

 

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن 

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتيشن

پارتیشن

پارتیشن

پارتیشن شیشه ای

پارتیشن چوبی

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پارتیشن در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.architonic.com