تولید انواع پنجره دوجداره آلومینیومی در صنایع کولیوند                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

پنجره دوجداره آلومینیومی

 

پنجره دوجداره آلومینیومی

به طورز حتم برای همه شما که اکنون در حال خواندن این مقاله هستید اتاف افتاده که در منزل خود در حال استراحت بودید اما صدای های ناهانجار فضای بیرونی شما را آزرده است و اینکه در زمستان هنگامی که هوا سرد شده با وجود وسایل گرمایشی در منزل خود اما هوای سرد در فضای داخلی ساختمان را تجربه کرده اید .

در این مقاله قصد داریم پیرامون پنجره دوجداره آلومینیومی و ویژگی های آن صحبت کنیم و به بررسی تفاوت این نوع پنجره های دوجداره را با پنجره های دوجداره upvc بپردازیم .

 

ساختار پنجره دوجداره آلومینیومی  

پنجره های دوجداره آلومنیومی با پنجره های آلومینویمی قدیمی بسیار متفاوت است چرا که این نوع پنجره ها به دلیل ساختار دوجداره ای تا حدود ۵۰ درصد از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و به میزان قابل توجهی از آلودگی صوتی کاهش می دهد ، به طور کلی پنجره دوجداره آلومینیومی از دو بخش پروفیل های آلومینیومی اختصاصی و شیشه های دوجداره تشکیل شده است .

پنجره دوجداره آلومینیومی اختصاصی به دو صورت کشویی و بازشو نصب می شود که حالت کشویی برای مکان هایی که با محدودیت فضا مواجه هستیم مناسب است چرا که پنجره روی ریل های مخصوصی در همان جای خود حرکت می کند اما حالت بازشو برای مکان هایی که فضای داخلی ساختمان بزرگ بوده و جلوگیری از اتلاف انرژی در اولاویت قرار دارد استفاده می شود .

توجه داشته باشید که در هر دو حالت هرچقدر لنگه ثابت پنجره بزرگتر در نظر گرفته شود نمای زیباتری را مشاهده خواهید کرد و به اصطلاح نمای کرتین وال حرفه ای را خواهید داشت لذا لنگه های ثابت پنجره زیباتر به نظر می رسد .

 

انواع پروفیل های پنجره دوجداره آلومینیومی صنایع کولیوند 

  • پروفیل آلومینیومی AKROL
  • پروفیل آلومینیومی AKPA
  • پروفیل آلومینیومی SEPIDEH
  • پروفیل آلومینیومی  SEPEHR

صنایع کولیوند برای کسانی که کیفیت پنجره دوجداره از اولویت های آن ها به شمار می رود پروفیل AKROL را پیشنهاد می کند لذا این نوع پروفیل از جنس مرغوب تری نسبت به دیگر پروفیل ها برخوردار است .

 

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک

نوع خاصی از پنجره دوجداره آلومینیومی که به دلیل لایه های مختلف در بین پنجره تا ۸۰ درصد از اتلاف انرژی و آلودگی صوتی جلوگیری می کند این ویژگی به این معنی است که حتی از پنجره های دوجداره upvc هم در جلوگیری از اتلاف انرژی بهتر عمل می کند به همین دلیل با رویکار آمدن پنجره های دوجداره آلومینیومی ترمال بریک استفاده از پنجره های دوجداره آلومینیومی ساده و upvc به میزان قابل توجهی در ساختمان های نوساز کاهش پیدا کرده است .

 

ویژگی های پنجره دوجداره آلومینیومی صنایع کولیوند 

  • جلوگیری از اتلاف انرژی تا ۵۰ درصد در پنجره های دوجداره ساده
  • جلوگیری از اتلاف انرزی تا ۸۰ درصد در پنجره های دوجداره ترمال بریک
  • جلوگیری از آودگی صوتی تا ۵۰ درصد در پنجره های ساده و تا ۸۰ درصد در پنرجه های ترمال بریک
  • نمای شیک و منحصربفرد
  • رنگ های متنوع

 

نحوه سفارش پنجره دوجداره آلومینیومی به صنایع کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره آلومینیومی و سفارش آن به صنایع کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند پنجره دوجداره آلومینیومی مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش ما سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پنجره دوجداره آلومینیومی در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و باتجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی

پنجره دوجداره آلومینیومی

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره دوجداره آلومینیومی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com