تولید انواع پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند                                                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

پنجره دوجداره upvc

 

پنجره دوجداره upvc

بحث جلوگیری از اتلاف انرژی خوشبختانه چند سالیست که درکشور ما هم فراگیر شده است به همین دلیل راهکارهای فراوانی در زمینه های مختلف توسط پژوهشگران و دانشجویان عزیز کشورمان جهت جلوگیری از اتلاف انرژی ارائه شده ، در این مقاله قصد داریم به یکی از راهکارهای بسیار تاثیرگذار در این زمینه بپردازیم و ویژگی های پنجره های دوجداره صنایع کولیوند را بررسی کنیم .

 

تولید پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند 

صنایع کولیوند از سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را در زمینه تولید پنجره های دوجداره upvc شروع کرده و به یاری خدا تا کنون بیش از ۵۰۰ پروزه ساختمانی را مجهز به پنجره های دوجداره کرده ایم ، تولید پنجره های دوجداره upvc بطور کلی دارای دو قسمت پروفیل های upvc و شیشه های دوجداره می باشد که می توان در رنگ های مختلفی این نوع پنجره ها را تولید کرد .

 

فرآیند کاری صنایع کولیوند در زمینه تولید و اجرای پنجره دوجداره upvc 

در گام نخست و پس از تماس شما عزیزان با کارشناسان فروش ما ، تیم فنی صنایع کولیوند جهت اندازه گیری دقیق پنجره ها به منزل یا محیط کاری شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق کار ، نوع پنجره از لحاظ باز و بسته شدن و همچنین رنگ پنجره دوجداره با مشورت با شما تعیین می شود در مرحله بعدی تیم ساخت و تولید صنایع کولیوند پنجره دوجداره مورد نظر را با استفاده از پروفیل های upvc ساخته و همچنین شیشه های دوجداره آن را تولید خواهد کرد .

پس از پایان مرحله ی تولید پنجره دوجداره upvc در کارگاه صنایع کولیوند تیم فنی صنایع کولیوند مجددا جهت نصب پنجره های دوجداره به منزل یا محیط کاری شما می آید و نصب پنجره های دوجداره را انجام داده سپس با استفاده از چسب های ماستیک پنجره ها را آب بندی می کند .

 

انواع پنجره دوجداره upvc 

پنجره های upvc به سه دسته تقسیم بندی می شود ۱- پنجره upvc کشویی  ۲- پنجره upvc تاشو (لولایی)  ۳- پنجره upvc دو حالته

دو حالت اول از نام آن ها مشخص است که طریقه ی نصب به چه صورتی است اما در حالت سوم پنجره upvc هم یه حالت کشویی باز و بسته می شود و هم به صورت تاشو یا لولایی .

 

انواع پروفیل های پنجره دوجداره upvc صنایع کولیوند 

از نظر کیفیت پروفیل ویستابست و وین تک دارای کیفیت به مراتب بیشتری نسبت به سایر پروفیل ها هستند اما ساخت پنجره دوجداره upvc با پروفیل های اشاره شده حدود ۳۰ درصد از پروفیل های دیگر هزینه ی بیشتر را به همراه خواهد داشت اما کیفیت بسیار مناسب پنجره دوجداره upvc وین تک و ویستابست موجب شده که اغلب افرادی که برای ساختمان خود نیاز به پنجره های دوجداره دارند به عبارتی ساخت و ساز را به صورت تجارت انجام نمی دهند از این دو نوع پروفیل استفاده کنند .

 

چرا پنجره دوجداره upvc از پنجره دوجداره آلومینیومی بهتر است ؟

توجه داشته باشید که آلومینیوم ذاتا رساناست پس به طور حتم گرما و سرما را از خود عبور می دهد اما پنجره دوجداره آلومینیومی بازشو از آلودگی صوتی تا حدود بسیار زیادی جلوگیری می کند اما در طرف مقابل پنجره دوجداره upvc به دلیل ساختار استاندارد هم از اتلاف انرزی تا حدود ۷۰ درصد جلوگیری کرده و هم اینکه آلودگی صوتی را به میزان قابل توجهی کاهش خواهد داد بنابراین پنجره های دوجداره upvc گزینه مناسب تری به شمار می روند .

 

رنگ های پنجره دوجداره upvc صنایع کولیوند 

 • پنجره های دوجداره upvc سفید
 • پنجره های دوجداره upvc قهوه ای
 • پنجره های دوجداره upvc شامپاینی
 • پنجره دوجداره upvc مشکی
 • پنجره های دوجداره upvc طرح چوب
 • پنجره های دوجداره upvc کرم
 • پنجره های دوجداره upvc نقره ای

 

قیمت پنجره دوجداره upvc

برای محاسبه ی قیمت پنجره های دوجداره upvc باید عوامل زیر در نظر گرفته شود :

 • کشویی ، لولایی یا دو حالته بودن پنجره
 • ابعاد پنجره
 • نوع پروفیل upvc
 • نوع یراق پنجره
 • رنگ پروفیل پنجره

 

پنجره دوجداره upvc طرح چوب

صنایع کولیوند با تولید پروفیل های upvc طرح چوب تحول عظیمی را در صنعت ساخت پنجره های دوجداره ایجاد کرد به طوری که مهندسان ساختمانی در ساختمان های لوکس بیشتر از این نوع پنجره های upvc استفاده می کنند .

 

پنجره دوجداره upvc رنگی

صنایع کولیوند با بهره گیری از کوره های با درجه حرارت بسیار بالا پنجره دوجداره upvc را در رنگ های مختلفی تولید می کند ، رنگ پروفیل های upvc به دلیل اینکه به صورت کوره ای ایجاد شده در دراز مدت هم تغییر نخواهد کرد و دچار افت کیفیت نمی شود ، به طور مثال برای ساختمانی که دارای سنگ نمای کرم رنگ است باید از پنجره دوجداره upvc شامپاینی استفاده کرد در این صورت اصوصل طراحی دکوراسیون نیز رعایت خواهد شد .

 

پنجره دوجداره upvc دکوراتیو

پس از اینکه طرح های ساده پنجره های upvc به نوعی تکراری شد پنجره های upvc دکوراتیو تولید شد ، این پنجره ها معمولا دارای شبکه بندی های مختلفی است و از شیشه های طرح دار به عنوان شیشه دوجداره پنجره استفاده می شود .

 

پنجره دوجداره upvc دو حالته

نوعی از پنجره های upvc لولایی که علاوه بر باز و بسته شدن پنجره به صورت افقی و از راست به چپ ، به صورت عمودی و از بالا به پایین نیز باز خواهد شد را پنجره دوجداره دو حالته گفته می شود ، یراق آلات پنجره دوجداره upvc دو حالته متفاوت از پنجره های upvc ساده است و قیمت این نوع یراق ها نیز به مراتب بیشتر از سایر یراق های پنجره های دوجداره می باشد .

 

پنجره دوجداره upvc خم

برخی از طراحان دکوراسیون داخلی پنجره های دوجداره را به صورت خم اجرا می کنند فرآیند تولید این نوع پنجره ها بسیار زمانبر بوده و نیاز به ساخت شیشه های خم دوجداره نیز وجود دارد به طوری که ابتدا پروفیل در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس وارد کوره های با درجه حرارت بسیار بالا می شود تا اینکه به صورت کامل خم شود در نهایت هم از کوره خارج شده و عملیات سردسازی پنجره دوجداره upvc انجام خواهد شد .

 

تولید پنجره سه جداره upvc علاوه بر پنجره دوجداره upvc

در برخی از پروژه ها به دلیل سرما یا گرمای زیاد و آلودگی صوتی بیش از حد نیاز به پنجره های سه جداره خواهد بود ، برای تولید این نوع پنجره ها ابتدا پروفیل upvc ساخته شده سپس شیشه های سه جداره ساخته می شود .

 

 

 نحوه سفارش انواع پنجره دوجداره upvc به صنایع کولیوند 

شما می توانید جهت اطلاع از قیمت پنجره دوجداره upvc سفارش آن به صنایع کولیوند با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و با از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند پنجره دوجداره upvc مورد نظر خود را به صورت حضوری به کارشناسان فروش صنایع کولیوند سفارش دهید .

شایان ذکر است خدمات نصب پنجره دوجداره upvc در صنایع کولیوند توسط تیم خبره و با تجربه انجام می شود و چنانچه مشکلی پس از نصب به وجود آید تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد .

 

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

پنجره دوجداره upvc

 

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون پنجره دوجداره upvc در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.upvcwindowsfitted.co.uk