اجرای کابینت شیشه ای رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲ – ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

کابینت شیشه ای

 

کابینت شیشه ای

کابینت آشپزخانه از مهم ترین نیازهای هر  آشپزخانه ای است که به ویژه خانم ها روی آن حساسیت و دقت نظر قابل ملاحظه ای دارند چرا که بخوبی آگاه هستند کابینت چه نقش مهمی در پارتیشن بندی اسباب منازل خواهد داشت ، علاوه بر این موضوع کابینت شیشه ای آشپزخانه طراحی دکوراسیون مدرن را به منازل شما خواهد آورد .

اجرای کابینت شیشه ای به دلیل ساختار شیشه ای خطراتی هم دارد اما با استفاده از شیشه سکوریت می توان با خیالی آسوده از کابینت های تمام شیشه ای در آشپزخانه استفاده کرد زیرا به دلیل اینه شیشه وارد کوره شده  حتی اگر شکسته شود هیچ گونه خطری را به دنبال نخواهد داشت .

برای طراحی دکوراسون آشپزخانه اگر بحث هزینه در اولویت نباشد بهترین انتخاب برای کابینت آشپزخانه ، کابینت شیشه ای لاکوبل می باشد زیرا شیشه لاکوبل رنگی از نظر ظاهری بسیار شیک و مدرن است و در برابر گرما ، رطوبت مقاوم بوده و خاصیت ضد خش بودن را هم دارد که در طیف وسیع رنگی در صنایع شیشه و آینه کولیوند ارائه می شود .

برای زیبایی بیشتر می توان از آینه های رنگی در بین شیشه ها استفاده کرد که این کار جذابیت کابینت های شیشه ای را دو چندان خواهد کرد چرا که آینه های دکوراتیو رنگی دارای جلوه خاصی هستند به عبرات دیگر تلفیق شیشه کاری و اینه کاری را خواهیم داشت .

انواع کابینت شیشه ای صنایع شیشه و آینه کولیوند

  • کابینت های شیشه ای و چوبی
  • کابینت های شیشه ای و آلومینیومی
  • کابینت های شیشه ای و استیل
  • کابینت های شیشه ای و mdf
  • کابینت های تمام شیشه ای سکوریت

 

کابینت شیشه ای طرح دار و رنگی 

صنایع شیشه و آینه کولیوند شیشه های طرح دار سندبلاست و چاپی را در ابعاد مخنلفی تولید می کند و از هیمن رو می توان این نوع شیشه ها در اجرای کابینت های شیشه ای مورد استفاده قرار داد ، هر طرحی که مد نظر دارید را می توان روی شیشه پیاده سازی کرد .

در اجرای کابینت شیشه ای جدید بیشتر از شیشه های طرح دار سندبلاست استفاده می شود و برای این منظور می توانید تصاویر مورد نظر خود را برای کارشناسان ما ارسال کرده و در منزل خود یک کابینت شیشه ای با تصویر مورد علاقه ی خود را داشته باشید .

قیمت کابینت شیشه ای طرح دار بستگی به طرح روی آن و همچنین روشی که طرح روی شیشه اعمال خواهد شد دارد به طور مثال اجرای کابینت های شیشه ای لاکوبل طرح دار قیمت بیشتر ی نسبت به کابینت طرح دار سندبلاست دارد زیرا رنگ هایی که داخل مخازن رنگی دستگاه چاپ روی شیشه ریخته می شود قیمت بالایی دارد و اگر شیشه چاپی چند رنگی باشد به طبع قیمت رنگ های استفاده شده بیشتر خواهد شد .

 

نحوه سفارش کابینت شیشه ای به صنایع شیشه و آینه کولیوند 

مراحل کار به این صورت است که ابتدا تیم فنی ما جهت اندازه گیری دقیق به منزل شما خواهد آمد پس از اندازه گیری دقیق ، نمونه کارهای انجام شده به شما نشان داده خواهد شد ، پس از انتخاب طرح و رنگ کابینت شیشه ای توسط شما مرحله تولید کابینت شیشه ای شروع می شود که این مرحله بین ۴ ال ۶ روز کاری انجام می شود  و در نهایت هم تیم فنی ما جهت نصب کابینت شیشه ای مورد نظر شما به منزل شما خواهد آمد و کابینت شیشه ای را نصب خواهد کرد .

شما می توانید در صورت تمایل کابینت های شیشه ای را در رنگ های گوناگون و در ابعاد مختلف از طریق تماس با شماره های  ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲  –  ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲  –  ۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸  به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید و یا از طریق مراجعه به آدرس دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند کابینت شیشه ای مورد نظر خود را به تیم طراحی و تولید ما سفارش دهید.

شایان ذکر است  صنایع شیشه و آینه کولیوند خدمات نصب کابینت شیشه ای را توسط تیم باتجربه و خبره در این زمینه انجام می دهد و چنانچه کابینت شیشه ای نصب شده دچار مشکلی شود تیم پشتیبانی صنایع کولیوند اقدام به رفع نقص خواهد کرد در ضمن صنایع شیشه کولیوند سفارشات شهرستا ها را نیز می پذیرد .

کانال تلگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارهاkoolivandcom@

آیدی صفحه اینستاگرامی صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت مشاهده نمونه کارها : koolivandcom@

 

کابینت شیشه ای

کابینت شیشه ای

کابینت شیشه ای آشپزخانه

کابینت شیشه ای مدرن

کابینت شیشه ای

 

 

دیگر محصولات صنایع شیشه و آینه کولیوند

آینه پتینه آینه کاری آینه رنگی آینه دکوراتیو شیشه رومیزی شیشه سکوریت
شیشه رنگی شیشه دوجداره شیشه رفلکس شیشه ۱۰ میل پنجره دوجداره طلق شفاف
آینه کریستال آینه طلایی شیشه کریستال شیشه سندبلاست شیشه حکاکی شیشه خم

 

    

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون کابینت شیشه ای در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.ikea.com