فهرست این مقاله

آینه آرایشگاهی بزرگ

تولید انواع آینه آرایشگاهی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاهی بزرگ

 

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه های آرایشگاهی یکی از مهم ترین ابزارهای داخل زیبایی محسوب می شود که از طرفی به موجب بالا رفتن طرح طراحی دکوراسیون داخلی می شود ، در جدیدترین طرح آینه سالن زیبیایی از آینه آرایشگاهی بزرگ بک لایت استفاده می شود که در این مقاله به طور کامل به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1392 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه آرایشگاهی بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@  مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوددی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی طرح های مختلفی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی سالن زیبایی را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – قدی

از نظر شکل هندسی آینه بدون تردید آینه های قدی محبوب ترین و کاربردی ترین طرح آینه های آرتایشگاهی به شمار می رود ، ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – دو طرفه

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که به صورتن دو طرفه تولید می شود این نوع آینه ها در سالن های با تعداد صندلی های زیاد و همچنین سالن های با ابعاد کوچک بکار می رود بدین شکل براحتی و به سرعت به مشتری ها رسیدگی خواهد شد ، آینه های دو طرفه در مجله ی THE BEST DESIGN بهخ عنوان برترین طرح آینه معرفی شده است از همین رو طراحان از آن به کرات استفاده می کنند .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردای با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاهی بزرگ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاهی بزرگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاهی بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاهی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه بزرگ

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاهی بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند