فهرست این مقاله

آینه آرایشگاهی بزرگ

تولید انواع آینه آرایشگاهی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                            ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاهی بزرگ

 

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه های آرایشگاهی یکی از مهم ترین ابزارهای داخل زیبایی محسوب می شود که از طرفی به موجب بالا رفتن طرح طراحی دکوراسیون داخلی می شود ، در جدیدترین طرح آینه سالن زیبیایی از آینه آرایشگاهی بزرگ بک لایت استفاده می شود که در این مقاله به طور کامل به آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع شیشه ها از جمله آینه آرایشگاهی بزرگ را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@  مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوددی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته می شود در نهایت هم لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – حکاکی شده 

در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از دستگاه مستر طرح های مختلفی روی آینه های آرایشگاهی طرح های مختلفی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی سالن زیبایی را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – قدی

از نظر شکل هندسی آینه بدون تردید آینه های قدی محبوب ترین و کاربردی ترین طرح آینه های آرتایشگاهی به شمار می رود ، ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا ۸۰ * ۱۸۰ سانتی متر است البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – دو طرفه

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که به صورتن دو طرفه تولید می شود این نوع آینه ها در سالن های با تعداد صندلی های زیاد و همچنین سالن های با ابعاد کوچک بکار می رود بدین شکل براحتی و به سرعت به مشتری ها رسیدگی خواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردای با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ – متحرک 

با تولید آینه های آرایشگاهی متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با کمی هول دادن آینه را از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل کنید .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاهی بزرگ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاهی بزرگ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی بزرگ و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاهی بزرگ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاهی بزرگ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

آینه آرایشگاهی بزرگ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاهی بزرگ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند