فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه آویز

تولید انواع آینه آرایشگاه آویز در صنایع شیشه و آینه کولیوند                          0912823524202188621912

 

 

آینه آرایشگاه آویز

 

آینه آرایشگاه آویز

آینه های سالن زیبایی تاثیر بسیار زیادی در سهولت کار آرایشگرها دارد به طوری با استفاده از آینه های مدرن می توان تا حد زیادی طراحی دکوراسیون داخلی سالن را ارتقا می دهد از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های سالنی به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت بلوتوثی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه آویز – بک لایت 

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردئازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه آویز – چراغ دار 

محبوب ترین طرح آینه های سالن زیبایی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه آویز – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه آویز – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین صورت سطح طراحی نیز ارتقا می یابد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه آویز – قدی

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است .

 

آینه آرایشگاه آویز - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه آویز - واتساپ

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه آویز به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید

برای اطلاع از قیمت آینه های سالن زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 0218862191209128235242091212140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دفرمه

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

آینه آرایشگاه آویز

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های آرایشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند