فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه خفن

تولید انواع آینه آرایشگاه خفن در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      0912823524202188621912

 

 

آینه آرایشگاه خفن

 

آینه آرایشگاه خفن

آینه های سالن زیبایی مهم ترین بخش طراحی یک سالن محسوب می شود که امروزه طراحان دکوراسیون داخلی زمان بسیار زیادی را صرف انتخاب و طراحی آن می کنند از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های سالن زیبایی و ویزگی های آن ها به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آینه های سالن زیبایی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه سالن بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه خفن – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه خفن – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه خفن – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه های قاب استیل در صنایع کولیوند با استفاده از پیشرفته ترین دستگاه های هوشمند برش تولید می شود به همین دلیل ابعاد آینه ها دقیق خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه خفن – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه خفن – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های آرایشگاهی بدون تردید آینه قدی محسوب می شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی تر و 80 * 200 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قایل تولید است ، آینه های قدی فقط در پروزه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه خفن – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرزار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لوکس مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه خفن - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه خفن - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه خفن به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های سالن زیبایی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های سالن زیبایی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

آینه آرایشگاه خفن

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های آرایشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند