فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه دیواری

تولید انواع آینه آرایشگاه دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                         ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه دیواری

 

آینه آرایشگاه دیواری

آینه های آرایشگاهی بدون تردید مهم ترین ابزار یک آرایشگاه محسوب می شود که در ابعاد مختلفی تولید خواهد شد ، این نوع آینه ها در طرح های مختلفی وجوذ دارد که جدیدترین آن با نام آینه آرایشگاه قدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه چراغ دار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه دیواری – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه دیواری – بک لایت

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دیواری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار میگیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه دیواری – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشگاهی دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه دیواری – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث یه گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براجتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه دیواری – قدی 

آینه های قدی آرایشگاهی مدرن بدون تردید کاربردی ترین طرح آینه آرایشگاه محسوب می شود که معمولا در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه دیواری – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جاجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشگاه متحرک بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه دیواری – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی مدرن پشت آینه قرار می گیرد بدنی شکل آینه ار می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه دیواری - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه دیواری - واتساپ

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه آرایشگاه دیواری

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه جدید

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشگاه دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند