فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه قاب استیل

تولید انواع آینه آرایشگاه قاب استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه قاب استیل

 

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه های آرایشگاهی به طور کلی به دو صورت فریم لس و قاب دار تولید می شود که بسته به طرح آینه نوع خاصی قاب ها مورد استفاده قرار می گیرد ، جدید ترین نوع آینه های آرایشگاهی با نام آینه آرایشگاه قاب استیل شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه قاب استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ی ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – بک لایت 

محبوب ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – دو طرفه 

در سالن های زیبایی کوچکبه به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های با قاب استیل دو طرفه استفاده می شود این نوع آینه ها دارای لوگو بوده و به صورت قدی تولید می شود .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – قدی

بدون تردید آینه های قدی کاربردی ترین نوع آینه های قاب استیل محسوب می شود که در طول روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد ، این نوع آینه ها در ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر می باشد ، آینه های ایستاده اغلب به صورت دیواری نصب می شود البته در مواردی نیز از پایه های فلزی و چوبی به کرات استفاده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – بلوتوث دار

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث یه گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های آرایشگاهی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل می توانید آینه را وسط سالن قرار دهید ، این نوع آینه ها در سالن های با ابعاد بزرگ اجرا خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های پایه دار بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی بسیار جذاب تر و با کیفیت بهتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی ان قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه قاب استیل - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه قاب استیل را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه قاب استیل و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه قاب استیل مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه قاب استیل در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و استیل 304 صورت می گیرد ضمنا  به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه زنانه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

آینه آرایشگاه قاب استیل

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه قاب استیل در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند