فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه لاکچری

تولید انواع آینه آرایشگاه لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه لاکچری

 

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه های آرایشگاهی بدون تردید مهم ترین ابزار داخل یک آرایشگاه محسوب می شود که در اشکال هندسی مختلفی قابل تولید است ، جدیدترین طرح آینه های آریشگاهی با نام آینه آرایشگاه لاکچری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را ار سال 1390 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های آرایشگاه لاکچری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحع اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – چراغ دار

رایج ترین نوع آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – بک لایت

محبوب ترین نوع آینه های آراشگاهی که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – دو طرفه

در سالن های با ابعاد کوچک بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای فریم های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – قدی

اغلب آینه های آرایشگاهی به صورت قدی تولید می شود این نوع آینه ها معمولا دارای ابعاد استاندارد 80 * 190 سانتی متر است بدین شکل آینه علاوه بر جنبه ی کاربردی دارای جنبه ی دکوراتیو نیز می باشد .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – کودک

برای سالن های زیبایی کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد ، آینه های دخترانه اغلب در ابعاد استاندارد 60 * 80 سانتی متر و 80 * 100 سانتی متر تولید شده است .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آرایشی دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، آینه های دو طرفه فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد ، آینه های بی نهایت فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه لاکچری – متحرک 

با تولید آینه های متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جایجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه لاکچری - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه لاکچری - واتساپ

 

 

در صورت تمایل می توانید آینه آرایشگاه لاکچری را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه لاکچری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه لاکچری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه لاکچری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی لاکچری

آینه آرایشگاه کودک

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه طلایی

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

آینه آرایشگاه لاکچری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه لاکچری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

تیم تحریریه کولیوند