فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه نورپردازی

تولید انواع آینه آرایشگاه نورپردازی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

 

آینه آرایشگاه نورپردازی

 

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد مهم ترین ابزار داخل یک آرایشگاه محسو.ب می شود که به واسطه ی آن می توان به سهولت در آرایش افراد کمک کرد ، در این مقاله نیز به طور اختصاصی به انواع آینه آرایشگاه نورپردازی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه لمسی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – قدی 

آینه های قدی بدون تردید محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی به شمار می رود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 180 سانتی متر و 80 * 190 سانتی متر تولید می شود البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سلانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان به صورت بهینه استفاده کرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – لمسی

جدیدترین طرح آینه های نورپرداتزی شده که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود بدین صورت نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های لمسی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی – بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه نورپردازی - اینستاگرام

 

 

آینه آرایشگاه نورپردازی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشگاه نورپردازی  به صنایع کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه نورپردازی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه بک لایت در صنایع شیشه کولیوند با استفاده از شیشه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه استیل

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

آینه آرایشگاه نورپردازی

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه نورپردازی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند