فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه هوشمند

تولید انواع آینه آرایشگاه هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند                 0912823524202188621912

 

آینه آرایشگاه هوشمند

 

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه های آرایشگاهی همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد یکی از مهم ترین ابزارهای داخل یک آرایشگاه محسوب می شود که طراحان دکوراسیون داخلی از آن جهت تزیین فضای داخلی و همچنین سهولت در آرایش افراد استفاده می کنند در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آن یعنی آینه آرایشگاه هوشمند می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه  هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه هوشمند – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیامود زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه هوشمند – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه هوشمند – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد ، آینه های قاب استیل در کشورهای اروپایی آلمان ، ایتالیا ، هلند و فرانسه به کرات استفاده شده و افراد تحت تاثیر زیبایی آن قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه هوشمند – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشگاه هوشمند – پایه دار 

طح دیگری از آینه های آرایشگاهی که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه هوشمند - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه هوشمند - واتساپ

 

 

از طریق ریر می توان آینه آرایشگاه هوشمند را به صنایع کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه هوشمند و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه هوشمند مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

آینه آرایشگاه هوشمند

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند