فهرست این مقاله

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲

تولید انواع آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشگاه 2021

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲

آینه های آرایشگاهی پرفروش ترین نوع آینه در دنیا محسوب می شود چرا که با توجه به تهداد بسیار زیادی سالن های زیبایی و آرایشگاه نیاز به این نوع آینه بیش از پیش می باشد ، از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه آرایشگاه می پردازیم .

صنایع شیشه و اینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه آرایشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاه قای استیل را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – چراغ دار

رایج ترین نوع ابزار آینه های آرایشگاهی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی اینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – قاب استیل

در این طرح از آینه های آرایشگاهی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – قدی

بدون تردید آینه های قدی محبوب ترین نوع آینه های آرایشگاهی به شمار می رود این نوع آینه ها دارای ابعاد استاندارد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر است الینه در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – بلوتوث

جدیدترین طرح آینه های آرایشگاهی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد و از فضای موجود به طور بهینه استفاده می شود .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های خاص مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد ، آینه های گرد فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه آرایشگاه 2022 - اینستاگرام

 

آینه آرایشگاه 2022 - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشگاه ۲۰۲۲ را سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاه و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاه در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه 2022

آینه آرایشگاه 2022

آینه آرایشگاه 2022

آینه آرایشگاه 2022

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

آینه آرایشگاه 2021

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشگاه در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند