فهرست این مقاله

آینه آرایشی دیواری

تولید آینه آرایشی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                          0912823524202188621912

 

آینه آرایشی دیواری

 

آینه آرایشی دیواری

امروزه برای هر قسمتی از ساختمان از آینه منحصربفردی استفاده می شود به عبارتی طرحان دکوراسیون برای هر بخشی یک آینه دکوراتیو متناسب با طراحی آن قسمت بکار می برند ، یکی از پرکاربردترین طرح های آینه دکوراتیو که به منظور سهولت در آرایش افراد تولید شده است با نام آینه آرایشی دیواری شناخته شده از همین رو در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال 1389 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشی دیواری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

به طور کلی آینه آرایشی دیواری مدرن به دو دسته ی آینه های آرایشی یک لایت و آینه آرایشی لامپی تقسیم می شود ، در حالت اول پشت آینه با استفاده از LED های رنگی و ورق های PVC نورپردازی خواهد شد اما در حالت دوم تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی روی آینه قرار می گیرد و به سهولت در آرایش کمک شایانی خواهد کرد .

 

آینه آرایشی دیواری – بک لایت 

برای تولید آینه های بک لایت ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه در طرح های مختلفی سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی می شود .

 

آینه آرایشی دیواری – لامپی

یکی دیگر از آینه های آرایشی که فرآیند تولید آن به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس به فاصله ی هر 10 سانتی متر حاشیه دور آینه سوراخ می شود در مرحله ی بعدی تعدادی لامپ کم مصرف اما با ظاهر لامپ های قدیمی داخل ان قرار داده خواهد شد .

 

آینه آرایشی دیواری – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آرایشی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آرایشی دیواری – ریموتی 

یکی دیگر از طرح های آینه آرایشی که با استفاده از ریموت لامپ های دور آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی آینه رنگ های مختلف لامپ ها به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه آرایشی دیواری – حسگری

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه لامپ ها روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد لازم به ذکر است آینه آرایشی دیواری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشی دیواری – دو طرفه

یکی دیگر از طرح های خاص آینه آرایشی که آینه به صورت دو طرفه تولید شده و با استفاده از زنجیزهای فلزی رنگی از سقف آویز می شود ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه آرایشی دیواری دو طرفه بکار برد بدین شکل فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایشی دیواری – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های آرایشی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آرایشی دیواری در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه آرایشی معرفی شده است .

آینه آرایشی دیواری صفحه نمایش دار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی بکار می برند .

 

آینه آرایشی دیواری – پایه دار 

در این طرح از آینه های آرایشی یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبای لاکچری استفاده می شود .

 

آینه آرایشی دیواری – قاب استیل 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشی دیواری – بزرگ نما 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی مدرن که یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود دارد به واسطه ی آن آرایشگرها با سهولت بسیار بیشتری نسبت به آرایش افراد اقدام می کنند .

 

آینه آرایشی دیواری – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آرایشی که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی قابل مشاهده می باشد .

 

آینه آرایشی دیواری – متحرک 

با توجه به تولید آینه های آرایشی متحرک جای هیچ گونه دغدغه ای برای جابجایی آینه نیست نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با هول دادن آینه از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه آرایش دیواری - اینستاگرام

 

آینه آرایش دیواری - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه آرایشی دیواری به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشی دیواری و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشی دیواری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشی دیواری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشگاه دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

آینه آرایشی دیواری

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آرایشی دیواری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند