فهرست این مقاله

آینه آرایشی پایه دار

تولید انواع آینه آرایشی پایه دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آرایشی پایه دار

 

آینه آرایشی پایه دار

آینه های آرایشی یکی از کاربردی ترین طرح های آینه دکوراتیو محسوب می شود که در طور روز به کرات مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها دارای دسته بندی مختلفیست اما جدیدترین آن با نام آینه آرایشگاهی شناخته شده است از همین رو در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آرایشی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلفی این نوع آینه ها از جمله آینه آرایشگاهی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آرایشی پایه دار – چراغ دار

متدول ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه چراغ دار و هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا اینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی با توجه به ابعاد آینه ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه آرایشی پایه دار – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های آرایشی که با نام آینه آرایشی بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی پایه دار – بزرگنما 

در این طرح از آینه های آرایشی یک قسمت بزرگنما روی آینه وجود داشته که به واسطه ی آن می توان سهولت در آرایش صورت خواهد گرفت ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی تولید شده است .

 

آینه آرایشی پایه دار – قاب استیل

طرح دیگری از آینه های آرایشی که یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آرایشی پایه دار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه آرایشی حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه آرایشی پایه دار – قدی 

آینه های قدی آرایشی مدرن کاربردی ترین طرح آینه های آرایشی محسوب می شود این نوع آینه ها در ابعاد ۸۰ * ۱۹۰ سانتی متر و ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر تولید خواهد شد .

 

آینه آرایشی پایه دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه آرایشی پایه دار – قاب 

قاب های چوبی به طور کلی به سه دسته ی ام دی اف ، پی وی سی ، چوبی راش تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی راش با کیفیت تر و زیباتر به نظر می رسد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آرایشی پایه دار – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا و مهندسان ساختمانی قرار گرفته است .

 

آینه آرایشی پایه دار - اینستاگرام

 

آینه آرایشی پایه دار - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه آرایشی پایه دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آرایشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آرایشگاهی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آرایشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آرایشی

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

آینه آرایشی پایه دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیررامون آینه آرایشگاهی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.ir

 

تیم تحریریه کولیوند