فهرست این مقاله

آینه آنتیک روی دیوار

تولید آینه آنتیک روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه آنتیک روی دیوار

 

آینه آنتیک روی دیوار

آینه کاری روی دیوار یکی از مهم ترین بخش های طراحی دکوراسیون داخلی محسوب می شود که سطح طراحی داخلی را به میزان قابل توجهی ارتقا می دهد ، در این مقاله جدیدترین طرح آینه کاری روی دیوار که با نام آینه آنتیک روی دیوار شناخته شده است را را بررسی خواهیم کرد .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های آنتیک در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۲ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه آنتیک روی دیوار را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه آنتیک روی دیوار – کریستال

به طور کلی آینه ها از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بیشتری برخوردار می باشد ، این نوع آینه ها به صورت ۴ میل و ۶ میل تولید می شوند .

 

آینه آنتیک روی دیوار – رنگی

با توجه به تولید آینه های رنگی طلایی ، نقره ای ، شامپاینی ، آبی ، بنفش و سبز می توان از این نوع آینه ها برای تولید آینه های آنتیک روی دیوار استفاده کرد ، به طور مثال برای آینه کاری روی دیوار در ساختمانی که فضای داخلی با رنگ سفید تزیین شده است باید از آینه های دودی بکار برد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های آنتیک حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را روی آینه حکاکی کرد ، آینه آنتیک روی دیوار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی بکار می برند .

 

آینه آنتیک روی دیوار – سه بعدی

برای تولید آینه های آنتیک سه بعدی ابتدا آینه به عنوان آینه اصلی برش داده شده سپس تعدادی آینه ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض ۱۰ سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که تصاویر را به صورت سه بعدی نمایش خواهد داد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – بک لایت 

طرح جالبی از آینه کاری روی دیوار که نور مخفی پشت آینه اجرا شده است ، برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه آنتیک در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود ، در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – لمسی

طرح جدیدی از آینه های آنتیک که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه آنتیک روی دیوار – ریموتی

طرح دیگری از آینه های روی دیوار آنتیک که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط رموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی رمیوت رنگ های مختلف LED تغییر خواهد کرد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های آنتیک یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مدرن بکار برد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آنتیک طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک روی دیوار – آرایشگاه 

در سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های آنتیک اجرا می شود که اغلب دارای نورپردازی مخفی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منطور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های آنتیک دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های آنتیک که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آنتیک روی دیوار – متحرک 

با تولید آینه های آنتیک متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید .

 

آینه آنتیک روی دیوار - اینستاگرام

 

آینه آنتیک روی دیوار - واتساپ

 

از طریق زیر می توانید آینه آنتیک روی دیوار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه آنتیک روی دیوار و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آنتیک روی دیوار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آنتیک روی دیوار در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

آینه آنتیک روی دیوار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آنتیک روی دیوار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند