فهرست این مقاله

آینه آنتیک طرح دار

تولید انواع آینه آنتیک طرح دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                      0912823524202188621912

 

آینه آنتیک طرح دار

 

آینه آنتیک طرح دار

جدیدترین نوع آینه های دکوراتیو که طراحان دکوراسیون داخلی در سراسر دنیا از آن برای تزیین فضای داخلی به کرات استفاده می کنند این نوع آینه ها با نام آینه پتینه کاری شده نیز شناخته شده است و در چهار رنگ نقره ای ، طلایی ، برنز و دودی وجود دارد در این مقاله به طور کامل به بررسی آینه آنتیک طرح دار می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های دکوراتیو در ایران فعالیت خود را از سال 1381 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف آینه های دکوراتیو از جمله آینه آنتیک طرح دار را تولید کرده است برای مشاهده آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

آینه آنتیک طرح دار یا تراکم پتینه کاری مختلفی تولید می شود به طور مثال در برخی از طرح ها تراکم پتینه کاری به گونه ای است که فضای خالی روی آینه مشاهده نمی شود و در واقع به طور کامل جنبه تزیینی دارد اما در برخی از طرح ها تراکم پتینه کاری شده کم و از خاصیت انعکاس تصویر در آینه براحتی می توان استفاده کرد .

 

آینه آنتیک طرح دار- گرد

این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلفی تولید می شود که محبوب ترین آن آینه های آنتیک گرد محسوب می شود برای تولید آینه گرد با قطر کمتر از 100 سانتی متر از روش دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه های CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه آنتیک طرح دار- سه بعدی

برای تولید آینه های آنتیک سه بعدی ابتدا یک آینه نقره ای با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه آنتیک ابزار خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه اصلی چسبیده می شود به طوری که تصویر به صورت سه بعدی در آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه آنتیک طرح دار – آینه کاری

اجرای آینه کاری روی دیوار یکی از مهم تریم بخش های ظراحی دکوراسیون داخلی به شمار می رود که در جدیدترین روش آینه کاری از آینه های پتینه کاری شده استفاده می شود لازم به ذکر است اجرای آینه کاری آنتیک بهتر است که به صورت تایل های مربعی و مستطیلی اجرا شود .

 

آینه آنتیک طرح دار- نورپردازی شده

یکی دیگر از آینه های آنتیک مدرن که پشت آینه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی نورپردازی می شود به طوری که قطعه های PVC با ضخامت 1 سانتی متر دور آینه چسبیده شده سپس LED های متری روی قطعات PVC چسبیده خواهد شد .

 

آینه آنتیک طرح دار- لمسی

طرح دیگری از آینه های آنتیک که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه ( علامت پاور ) نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود .

 

آینه آنتیک طرح دار- تراش 

در اغلب پروژه ها لبه آینه آنتیک طرح دار ابزار پخ زده می شود زیرا در این صورت نمای آینه زیباتر به نظر می رسد برای اینکار ابتدا آینه در در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس جهت اعمال ابزار پخ داخل دستگاه تراش قرار داده خواهد شد ، فاصله ابزار پخ تا لیه آینه را می توان روی 1.2 ، 2 و 3 سانتی متر تنظیم کرد .

 

آینه آنتیک طرح دار- چاپی

یکی دیگر از آینه های آنتیک که تصاویر مختلفی روی آینه توسط دستگاه به صورت رنگی چاپ می شود به طور مثال می توان تصاویر شاعرهای ایرانی را روی آینه چاپ کرد و نمای زیبایی را در فضای داخلی ساختمان ایجاد کرد .

 

آینه آنتیک طرح دار – ریموت دار

در این طرح با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی پشت آینه روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده می شود .

 

آینه آنتیک طرح دار – حسگر حرکتی 

جدیدترین طرح آینه های آنتیک که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگری بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد .

 

آینه آنتیک طرح دار – صفحه نمایش دار 

جدیدترین مدل آینه آنتیک طرح دار که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزریک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه آنتیک طرح دار در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه آنتیک طرح دار صفحه نمایش دار در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه آنتیک طرح دار – با قاب استیل 

در این طرح از آینه کاری آنتیک یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه آنتیک طرح دار – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های آنتیک طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک طرح دار – کودک

برای اتاق های کودکان نوعی از آینه های آنتیک طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، سوباسا و پینیکیو روی آینه حکاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه آنتیک طرح دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه ازر فضای دالی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

 

آینه آنتیک طرح دار - اینستاگرام

 

آینه آنتیک طرح دار - واتساپ

 

از طریق زیر می توان آینه آنتیک طرح دار را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد

برای اطلاع از قیمت آینه آنتیک طرح دار و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه آنتیک طرح دار مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه آنتیک طرح دار در صنایع شیشه و آِینه کولیوند با استفاده از اسیدهای مخصوص شیشه و آینه های با درجه کیفیت +A صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریدارارن محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

آینه آنتیک طرح دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه آنتیک طرح دار در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

تیم تحریریه کولیوند