فهرست این مقاله

آینه اتاق پرو

تولید انواع آینه اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند                           0912823524202188621912

 

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

تمامی فروشگاه های پوشاک نیاز به آینه های قدی در داخل اتاق پرو و همچنین بیرون اتاق پرو دارند و به عبارتی وجود آینه موجب خواهد شد که مشتری ترغیب به خرید کالای مورد نظر کند اما توجه داشته باشید که هر چه آینه اتاق پرو دارای طرح و شفافیت بهتری باشد قطعا مشتری هم احساس بهتری پیدا خواهد کرد .

در روانشناسی فروش تمامی صاحب نظران در این زمینه معتقد به این موضوع هستند که هر چیزی موجب بهتر شدن احساس مشتری شود و به نوعی از اینکه با شما به عنوان فروشنده و صاحب فروشگاه احساس رضایت کامل داشته باشد قطعا در ترغیب آن برای خرید اجناس شما به شدت ترغیب خواهد شد ما در این مقاله پیرامون رفتار فروشنده بحثی نداریم اما یکی از مهم ترین ابزارهای داخل فروشگاه پوشاک و یا مزون های لباس یعنی آینه اتاق پرو را مورد بررسی قرار می دهیم .

برای خرید یک آینه اتاق پرو باید به طراحی دکوراسیون داخلی فروشگاه و همچنین متراز آن توجه داشت چرا که انتخاب یک آینه مناسب برای اتاق پرو زمانی محقق خواهد شد که طرح آینه با طراحی دکوراسیون فروشگاه تناسب داشته باشد .

برای اجرای آینه اتاق پرو اگر بخواهیم از قاب های آینه هم استفاده کنیم آینه 4 میل کفایت خواهد کرد زیرا قاب به عنوان محافظ آینه عمل می کند اما برای اجرای آینه های تراش خورده قدی باید از آینه 6 میل بکار برد .

 

آینه اتاق پرو قدی

به طور کلی آینه های اتاق پرو باید به شکل قدی نصب شوند از همین رو صنایع شیشه و آینه کولیوند انواع آینه های ساده و طرح دار ار با ارتفاع بیش از 150 سانتی متر و عرض کمتر از 70 سانتی متر تولید می کند .

 

آینه اتاق پرو تراش دار

یکی ار متداول ترین انواع آینه های قدی اتاق پرو که علاوه بر کاربرد دارای زیبایی منحصربفردی هم است  و طرح آن بگونه ای است که دور آینه توسط دستگاه تراش داده خواهد شد برای اینکار ابتدا آینه مورد نظر را برش داده سپس آینه را وارد دستگاه تراش می کنیم اما قبل از آن فاصله ای لبه تراش تا لبه ی آینه را وارد دستگاه می کنیم به طور مثال تراش 3 سانتی متر یا تراس 2 سانتی متر سپس با فشردن کلید استارت فرآیند تراش دادن دور آینه اتاق پرو آغاز خواهد شد .

توجه داشته باشید که هر چهار طرف آینه باید تراش داده شود و برای این منظور پس از اینکه یک طرف آینه تراش داده شد آینه را به صورت دستی می چرخانیم و طرف دیگر آینه را روی دستگاه قرار می دهیم این فرآیند باید برای چهار طرف آینه انجام شود .

 

آینه اتاق پرو با قاب

این نوع آینه ها به صورت قدی بوده اما دور آینه با قاب های چوبی ، استیل یا پی وی سی تریین خواهد شد ، صنایع شیشه و آینه کولیوند در سال 1389 با راه اندازی یک کارگاه تولید قاب های پی وی سی انواع مختلف این نوع قاب ها را ابعاد مورد نظر تولید می کند اما برای آینه اتاق پرو به دلیل اینکه ابعاد آینه که معمولا بالای 180 ساتی متر است و عرض حداقل 50 ساتی متر را دارد باید از قاب های پی وی سی با ضخامت 5 ساتی متر استفاده کرد .

 

آینه اتاق پرو رنگی

در شوروم های لباس اغلب از آینه های رنگی با طرح های مختلف در اتاق پرو استفاده می شود اما معمولا یک آینه ساده یا نقره ای هم در داخل اتاق پرو وجود دارد ، آینه های رنگی به منظور طراحی داخل اتاق بکار می رود .

 

نصب آینه اتاق پرو

همانطور که که در بالا شرح داده شد آینه اتاق پرو باید به صورت قدی و ساده در نظر گرفته شود از همین رو نصب این نوع آینه ها اگر به صورت آینه با قاب باشد که از پیچ و رولپلاک استفاده خواهد شد اما اگر از آینه تراش دار استفاده کنید باید آینه با چسب های مخصوص آینه چسبانده شود ، برخی از مشتریان گرامی اصرار بر این موضوع دارند که بتوانند آینه اتاق پرو را پس از تخلیه فروشگاه با خود حمل کنند در این صورت آینه تراش دار با بست های بی رنگ یا فلزی روی دیوار نصب خواهد شد .

بنابراین در این صورت براحتی می توان هنگام نقل مکان بست های روی دیوار را باز کرد و آینه اتاق پرو را به فروشگاه جدید خود حمل کنید لازم به ذکر است که در حمل آینه به ویژه آینه با قاب پی وی سی باید جانب احتیاط را رعایت نمایید لذا یا قاب با در اثر ضربه شکسته خواهد شد .

 

آینه اتاق پرو هوشمند

جدیدترین نوع آینه های اتاق پرو که دارای سیستم هوشمندی است که به محض باز شدن درب اتاق LED های دور آینه که به صورت مخفی تعبیه شده است روشن خواهد شد به همین دلیل به آن آینه اتاق پرو هوشمند با نورپردازی مخفی نیز گفته می شود .

 

آینه اتاق پرو با نورپردازی مخفی

برای تولید آینه های نورپردازی شده ابتدا آینه در طرح مورد نظر برش داده شده سپس با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی خواهد شد البته بهتر است که دور آینه سندبلاست شود .

 

آینه اتاق پرو ونیزی

آینه های ونیزی برای اولین بار در کشور ایتالیا تولید شد و خبلی زود مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفت ، این نوع آینه ها با نام آینه های منبت کاری شده نیز شناخته شده است .

 

آینه اتاق پرو سه بعدی

برای تولید آینه های سه بعدی ابتدا یک آینه با ابعاد استاندارد برش داده شده سپس تعدادی آینه تراش خورده با طول آینه اصلی و عرض 10 سانتی متر به صورت مورب به آینه ای اصلی چسبیده می شود .

 

آینه اتاق پرو آنتیک

با استفاده از آینه های آنتیک یا پتینه کاری شده نیز می توان آینه های اتاق پرو را تولید کرد به طوری که یک فریم آینه ای آنتیک با پهنای 20 سانتی متر دور آینه اصلی نقره ای ( ساده ) قرار می گیرد ، آینه اتاق پرو آنتیک در طراحی دکوراسیون داخلی کلاسیک استفاده می شود و طراحان دکوراسیون از آن جهت تزیین فضای داخلی و ارتقای سطح طراحی ساختمان های مسکونی و اداری بکار می برند .

 

آینه اتاق پرو لمسی

طرح جدیدی از آینه های با نورپردازی مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی پشت آینه روشن شدن سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش خواهد شد ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند است و در واقع به صورت حرارتی روشن و خاموش می شود .

 

آینه اتاق پرو ریموتی 

طرح دیگری از آینه اتاق پرو مدرن که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد .

 

آینه اتاق پرو حسگر حرکتی

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی برخوردار می باشد ، آینه اتاق پرو حسگر حرکتی در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه اتاق پرو با قاب استیل

در این طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای یک دیوار مشکی باید از آینه بک لایت با فریم طلایی بکار برد بدین صورت نمای زیایی در فضای داخلی خواهد شد .

 

آینه اتاق پرو پایه دار 

طرح دیگری از آینه های اتاق پرو یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون ها استفاده می شود .

 

آینه اتاق پرو دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که قاب صورتی یا طلایی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود .

 

آینه اتاق پرو کودک 

برای اتاق های پرو کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، باب اسفنجی و پینیکیو روی آینه حکاکی یا اینگریوینگ می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه اتاق پرو لاکچری 

طرح جدیدی از آینه های اتاق پرو که از ترکیب قاب های استیل و آینه های بک لایت طراحی شده است ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده و در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه اتاق پرو دوطرفه 

نوعی از آینه های اتاق پرو که از هر دو طرف آینه می توان استفاده کرد بدین شکل آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل طلایی یا نقره ای است ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه اتاق پرو دو طرفه بکار برد بدین شکل هیچ گونه فضای اضافی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق پرو بزرگنما

طرح دیگری از آینه های اتاق پرو که یک قسمت بزرگنمایی روی آینه وجود دارد ، به واسطه ی این قسمت تصویر تا 10 برابر حالت بزرگنمایی می گیرد ، این نوع آینه ها در ابعاد مختلفی قابل تولید می باشد .

 

آینه اتاق پرو کشودار 

برای اتاق پروهای بزرگ نوعی آینه های قدی طراحی شده است که تعدادی کشو نیز کنار آینه تعبیه شده است بدین شکل براحتی می توانید وسایل شخصی خود را آنجا قرار دهید .

 

آینه اتاق پرو بلوتوث دار 

جدیدترین طرح آینه های اتاق پرو که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اتاق پرو بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های اتاق پرو که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آن قابل مشاهده می باشد .

 

آینه اتاق پرو متحرک 

با توجه به تولید آینه ها اتاق پرو متحرک مدرن دیگر جای هیچ گونه نگرانی بابت جابجایی آینه نیست بدین شکل براحتی می توانید تنها با هول دادن آینه براحتی از یک نقطه به نقطه دیگر منتقل خواهد شد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اتاق پرو قاب چوبی 

به طور کلی آینه های با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و چوبی راش تقسیم می شود که در این بین آینه با قاب چوبی نسبت به سایر مدل ها جذاب تر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه اتاق پرو - اینستاگرام

 

آینه اتاق پرو - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه اتاق پرو به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه اتاق پرو و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانی با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند مراجعه کرده و آینه اتاق پرو مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید انواع آینه اتاق پرو در صنایع شیشه و آینه کولیوند با آینه های دارای شفافیت بسیار بالا و درجه کیفیت A انجام خواهد شد در ضمن با توجه به درخواست های مشتریان گرامی سفارشات شهرستان ها نیز پذیرفته می شود .

 

آینه اتاق باز جویی

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه ابزار خورده

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه آتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

آینه اتاق پرو

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه اتاق پرو در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.pinterest.com

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند