فهرست این مقاله

آینه اندروید

تولید انواع آینه اندروید در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                   0912823524202188621912

 

 

آینه اندروید

 

آینه اندروید

آینه های هوشمند امروزه در کشورهای اروپایی و توسعه یافته به عنوان جدیدترین طرح آینه های تولید شده در صنعت هوشمند سازی محسوب می شود که به تازگی در کشور ما نیز رواج پیدا کرده است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه های هوشمند و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های هوشمند در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه هوشمند اندروید را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه اندروید – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های هوشمند که با نام آینه تاچ و آینه لمسی شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه صفحه نمایش روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت صفحه نمایش خاموش می شود .

 

آینه اندروید – بلوتوثی 

جدیدترین طرح آینه های هوشمند که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه اندروید – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد ، این نوغ آینه ها در کشورهای اروپایی نیز به کرات می رود .

 

آینه اندروید – آرایشگاه 

در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی نوعی از آینه های هوشمند اجرا شده که اغلب از ترکیب آینه های بک لایت و صفحه نمایش تشکیل شده است بدنی شکل شاهد یک نمای بسیار زیبا در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه اندروید – قدی 

آینه های قدی بدون تردید  رایج ترین طرح آینه های هوشمند محسوب می شود که اغلب ذر ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر تولید خواهد شد البته این نوع آینه ها در ابعاد دیگری نیز قابل تولید می باشد ، در پروزه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های قدی بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه اندروید - اینستاگرام

 

آینه اندروید - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توان آینه اندروید را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش داد 

برای اطلاع از قیمت آینه های اسمارت و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های هوشمند در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه اندروید

آینه اندروید

آینه اندروید

آینه اندروید

آینه اندروید

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های هوشمند در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

.

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند