فهرست این مقاله

آینه ایستاده بیضی

تولید انواع آینه ایستاده بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                        ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه ایستاده بیضی

 

آینه ایستاده بیضی

آینه های قدی یا ایستاده کاربردی ترین نوع آینه های دکوراتیو محسوب می شود که در طول روز به کرات توسط افراد مورد استفاده قرار می گیرد این نوع آینه ها در اشکال هندسی مختلفی قابل تولید است از همین رو در این مقاله به بررسی انواع آینه ایستاده بیضی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه ایستاده بیضی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه ایستاده بیضی – چراغ دار

رایج ترین طرح آینه های ایستاده که با نام آینه چراغ دار شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی بک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه ایستاده بیضی- – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های ایستاده که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزاز دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه ایستاده بیضی – قاب استیل

در این طرح از آینه های استاده یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های استیل و هایگلاس رنگی استفاده کرد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه ایستاده بیضی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه استفاده کرد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه ایستاده بیضی – آرایشگاه 

برای آرایبشگاه و سالن های زیبایی در واقع ترکیبی از آینه های چراغ دار و بک لایت تولید می شود به طوری که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی خواهد شد این نوع آینه ها اغلب دارای ابعاد استاندارد ۹۰ * ۲۰۰ سانتی متر است .

 

آینه ایستاده بیضی – مینیمال 

به طور کلی آینه های مینیمال به هر گونه آینه ای گفته می شود در اشکال هندسی خاص و نامقارن وجود دارد این نوع آینه ها اغلب به صورت قدی نصب شده لبه ی آینه دارای ابزار تراش پخ می باشد ، آینه های مینیمال فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای در دنیا قرار گرفته است .

آینه ایستاده بیضی – متحرک 

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه ایستاده بیضی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه ایستاده بیضی - اینستاگرام

 

آینه ایستاده بیضی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه ایستاده بیضی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه ایستاده بیضی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه ایستاده بیضی مورد نظر خود را به صورت حضوری سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه ی ایستاده بیضی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه قدی بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

آینه ایستاده بیضی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه ایستاده بیضی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند