فهرست این مقاله

آینه باشگاه بدنسازی

تولید انواع آینه باشگاه بدنسازی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                    ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۵۲۱۹۱۲

 

آینه باشگاه بدنسازی

 

آینه باشگاه بدنسازی

آینه های داخل یک باشگاه ورزشی باید دارای ویژگی های خاصی مانند ابعاد بزرگ و یک تکه ، نورپردازی طبیعی دور آینه و قاب پهن جهت ثابت ماندن آینه روی دیوار باشد از همین ور در این مقاله به بررسی انواع آینه های باشگاهی و ویژگی های آن ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های باشگاهی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه های بک لایت را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه باشگاه بدنسازی – بک لایت 

محبوب ترین طرح آینه های باشگاهی که با نام آینه بک لایت و آینه نور مخفی شناخته سده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED  های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت خواهد گرفت .

 

آینه باشگاه بدنسازی – چراغ دار 

رایج ترین طرح آینه های باشگاهی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاتب قرار خواهند گرفت .

 

آینه باشگاه بدنسازی – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه باشگاه بدنسازی – گرد 

برای تولید آینه های گرد با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد به طور مثال برای یک آینه گرد قطر ۱۵۰ سانتی متر از دستگاه CNC استفاده می شود .

 

آینه باشگاه بدنسازی – کریستال 

آینه های باشگاهی از نظر شفافیت به سه دسته ی فلوت ، سوپر کلیر و کریستال تقسیم می شود که در این بین آینه کریستال یا اکسترا کلیر از شفافیت بسیار بالایی برخوردار است این نوع آینه ها در ضخامت های ۴ میل و ۶ میل وجود دارد ، آینه های کریستالی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

 

آینه باشگاه بدنسازی - اینستاگرام

 

آینه باشگاه بدنسازی - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه باشگاه بدنسازی به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های باشگاهی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های باشگاهی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

آینه باشگاه بدنسازی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های ورزشی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند