فهرست این مقاله

آینه بلک لایت

تولید انواع آینه بلک لایت در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                              0912823524202188621912

 

آینه بلک لایت

 

آینه بلک لایت

آینه های دکوراتیو و تزیینی دارای دسته بندی های گسترده ای هستند به طوری که برای هر بخشی از ساختمان آینه ویژه ای طراحی و تولید شده است ، یکی از جدیدترین و محبوب ترین طرح های آینه دکوراتیو با نام آینه نوری و آینه نورمخفی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی انواع و ویژگی های ان می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه بلک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1390 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بی از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه نوری به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه در طرح های مختلفی سندبلاست خواهد شد در نهایت هم با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه بلک لایت – لمسی

طرح جدیدی از آینه های نور مخفی که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بلک لایت – ریموتی

طرح دیگری از آینه های نور مخفی که با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بلک لایت – حسگر حرکتی

در این طرح از آینه های نور مخفی که با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بلک لایت – ضد بخار

با توجه به ایجاد بخار ناشی باز کردن آب گرم در حمام باید از آینه های هوشمند ضد بخار استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار محو خواهد شد .

 

آینه بلک لایت – صفحه نمایش دار

جدیدترین طرح آینه های نور مخفی که یک صفحه نمیاش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدنی شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بلک لایت – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بلک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه بلک لایت – قدی 

آینه های قدی بلک لایت بدون تردید محبوب ترین نوع آینه بک لایت به شمار می رود ابعاد استاندارد این نوع آینه ها معمولا 80 * 180 و 100 * 200 سانتی متر است این نوع آینه ها در اتاق خواب ها استفاده می شود .

 

آینه بلک لایت – قاب استیل 

در این طرح از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار می رود .

 

آینه بلک لایت – دو طرفه 

در سالن های کوچک بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه استفاده کرد بدین شکل از هر دو طرف آینه می توان بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بلک لایت – متحرک

با تولید آینه های نوری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بلک لایت – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها در پروژه های لاکچری مورد استفاده قرار خواهد گرفت ، آینه های پایه دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی قرار گرفته است .

 

آینه بلک لایت - اینستاگرام

 

آینه بلک لایت - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه بلک لایت مورد نظر خود را سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوری و سفارش آن به صنایع شیشه و آینه کولیوند می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نوری مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نوری در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بک لایت مزون

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

آینه بلک لایت

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نوری در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند