فهرست این مقاله

آینه بوتیک قدی

تولید انواع آینه بوتیک قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                               ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بوتیک قدی

 

آینه بوتیک قدی

در بوتیک ها نیز وجود آینه با کیفیت بالا و نمای زیبا بسیار مهم و حائز اهمیت است به طوری که هر روز شاهد تولید انواع مختلفی از آینه های کاربردی مدرن هستیم ، در این بین کاربردی ترین طرح آینه های بوتیکی با نام آینه بوتیک قدی شناخته شده است که در این مقاله به بررسی آن می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بوتیکی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بوتیک قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی kooliavndcom@ مراجعه نمایید .

آینه های بوتیک قدی همراه با یک گارانتی دو ساله ی بی قید و شرط به خریداران محترم داده خواهد شد بدین شکل با خیالی آسوده می توانید از خرید خود لذت ببرید و نیاز خود را برطرف نمایید .

 

آینه بوتیک قدی – چراغ دار

متداول ترین طرح آینه های بوتیکی که با نام آینه چراغ دار و آینه هالیوودی شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی لبه ی آینه ابزار دایموند زده می شود در مرحله ی بعدی یک قاب چوبی ساخته شده و لامپ های مخصوص گریم روی قاب قرار خواهند گرفت .

 

آینه بوتیک قدی – بک لایت

محبوب ترین طرح آینه های بوتیکی با که با نام آینه بک لایت شناخته شده است برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه ی آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله بعدی حاشیه دور آینه سندبلاست شده و با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه بوتیک قدی – قاب استیل

در این طرح از آینه های بوتیکی یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بوتیک قدی – دو طرفه

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد .

 

آینه بوتیک قدی – بلوتوث دار

جدیدترین طرح آینه های بوتیکی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه های بلوتوث دار فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده می شود به همین دلیل مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی حرفه ای قرار گرفته است .

 

آینه بوتیک قدی – متحرک

با تولید آینه های قدی متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگر منتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه بوتیک قدی متحرک بکار برد چرا که هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بوتیک قدی - اینستاگرام

 

آینه بوتیک قدی - واتساپ

 

 

از طریق زیر می توانید آینه بوتیک قدی را سفارش دهید

برای اطلاع از قیمت آینه بوتیک قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۱۲۲۱۴۰۴۶۷ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بوتیک قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بوتیک قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بوتیک قدی

آینه بلک لایت

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

آینه بوتیک قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بوتیک قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند