فهرست این مقاله

آینه بک لایت باکس دار

تولید انواع آینه بک لایت باکس دار در صنایع شیشه و آینه کولیوند                  09128235242 02188621912

 

 

آینه بک لایت باکس دار

 

آینه بک لایت باکس دار

آینه های دکوراتیو نورپردازی شده در طیف وسیع رنگی تولید می شود که هر یک از آن ها به منظور خاصی استفاده خواهد شد در این مقاله به یکی از جدیدترین و جذاب ترین طرح های آینه دکوراتیو یه آینه نور مخفی پایه دار و ویژگی های آن به طور کامل می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های نور مخفی در ایران فعالیت خود را از سال 1399 آغاز کرده است و به یاری خدا تاکنون بیش از 100 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نور مخفی هوشمند را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

 

آینه بک لایت – تاچ 

رایج ترین طرح آینه های نور مخفی که با نام آینه تاچ شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با تاچ کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با تاچ مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود نحوه ی عملکرد  لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت باکس دار – قاب استیل 

در این طرح یک قاب استیل به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت باکس دار – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس های رنگی می باشد ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد چرا که در این صورت هیچگونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت باکس دار – قدی 

کاربردی ترین طرح آینه های نور مخفی بدون تردید آینه های قدی محسوی مب شود که اغلب در ابعاد استاندارد 75 * 190 سانتی متر و 90 * 200 سانتی متر تولید خواهد شد البته در ابعاد دیگری نیز قابل تولید است ، آینه های قدی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت باکس دار - اینستاگرام

 

آینه بک لایت باکس دار - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بک لایت باکس دار به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه های نور مخفی و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209122140467 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه های نور مخفی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت باکس دار

آینه آرایشگاه باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

آینه بک لایت باکس دار

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه های نور مخفی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

تیم تحریریه کولیوند