فهرست این مقاله

آینه بک لایت تاچ

تولید انواع آینه بک لایت تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                           0912823524202188621912

 

آینه بک لایت تاچ

 

آینه بک لایت تاچ

استفاده از آینه های دکوراتیو در طراحی دکوراسیون مدرن هر روز بیشتر و بیشتر می شود به طوری که اغلب طراحان دکوراسیون زمان قالب توجهی را صرف اجرای آینه در ساختمان می کنند ، یکی از جدیدترین طرح های آینه های دکوراتیو مدرن با نام آینه نوری شناخته شده است که در این مقاله به بررسی این نوع آینه ها می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های بک لایت در ایران فعالیت خود را از سال 1395 آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از 1000 طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه نوری را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صقحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه نوری تاچ به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است و با ضربه زدن عمل نخواهد کرد .

 

آینه بک لایت تاچ – روشویی 

در اغلب موراد از آینه های نوری به عنوان آینه روشویی استفاده می شود و این نوع آینه ها در اشکال مختلف هندسی تولید شده است که با توجه به فضای داخلی سرویس بهداشتی و کابین های روشویی یکی از طرح ها اجرا خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های نوری حکاکی یا اینگریوینگ می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر وی آینه تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را می توان روی آینه حکاکی کرد .

 

آینه بک لایت تاچ – قدی 

آینه های قدی محبوب ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی و مزون ها محسوب می شود ، ابعاد استاندارد آینه قدی 80 * 180 است اما با توجه به فضای داخلی ساختمان می توان ابعاد را تغییر داد .

 

آینه بک لایت تاچ – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار روی آینه ناشی از باز کردن آب گرم در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار در این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار آن محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های نوری که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی هاغی هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید ، آینه نوری در کشورهای اروپایی نیز به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

آینه نوری صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه های هوشمند معرفی شده است ، قیمت آینه نوری تقریبا دو برابر آینه های بک لایت ساده و طرح دار است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی شناخته شده و حرفه ای در دنیا از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت تاچ – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ ( Engraving ) می شود به عبارتی در این روش طرح مورد نظر روی آینه های مورد نظر تراشیده ( کنده کاری ) خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – پایه دار 

در این طرح از آینه های بوری یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار گرفته است به طوری که آینه را می توان وسط سالن نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی مدرن استفاده می شود .

 

آینه بک لایت تاچ – با قاب استیل 

طرح دیگری از آینه های نوری یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه قرار می گیرد به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی رنگ باید از قاب های طلایی و مسی مدرن بکار برد .

 

آینه بک لایت تاچ – کودک 

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های نوری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حکاکی شده است بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت تاچ – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه نوعی از آینه های نوری طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروزه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بک لایت تاچ – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که اغلب به صورت قدی بوده و لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های بک لایت دو طرفه بکار برد ، این نوع آینه ها اغلب دارای قاب هاب استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

 

آینه بک لایت تاچ – خم

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با استفاده از آینه های خم اجرا می شود برای تولید این نوع آینه ها ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس قابل فلزی ساخته می شود و به همراه آینه داخل کوره قرار داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های نوری که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – متحرک 

با تولید آینه های نوری متحرک دیگر جای هیچ گونه نگرانی برای جابجایی آینه ها نیست بدین شکل براحتی می توانید آینه ها را تنها با کمی هول دادن از یک نقطه به نقطه ی دیگرمنتقل نمایید ، در پروژه هایی که با کمبود فضای داخلی مواجه هستید بهتر است که از آینه های متحرک بکار برد چرا که در این صورت هیچ گونه فضایی اشغال نخواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ – قاب چوبی 

به طور کلی آینه های لاکچری با قاب چوبی به سه دسته ی قاب ام دی اف ، پی وی سی و قاب چوبی تقسیم می شود که در این بین قاب چوبی بسیار جذاب تر و زیباتر به نظر می رسد ، آینه های قاب چوبی فقط در پروژه های لاکچری و مدرن استفاده شده به همین دلیل مورد توجه طراحان قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت تاچ – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از 100 سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از 100 سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER بکار برده خواهد شد .

 

آینه بک لایت تاچ - اینستاگرام

 

آینه بک لایت تاچ - واتساپ

 

 

جهت سفارش آینه بک لایت تاچ به صنایع شیشه و آینه کولیوند از طریق زیر اقدام نمایید 

برای اطلاع از قیمت آینه نوری تاچ و سفارش آن می توانید با شماره های 021886219120912823524209214195178 تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه نوری تاچ مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه نوری تاچ در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

آینه بک لایت تاچ

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه نوری تاچ در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند