فهرست این مقاله

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

تولید آینه بک لایت سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                      ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

یکی از قسمت های بسیار مهم و تاثیرگذار در طراحی دکوراسیون داخلی ساختمان ها بدون تردید سرویس بهداشتی است به همین دلیل باید از متریال های جدید و مدرن برای تزیین این قسمت از ساختمان استفاده کرد به طبع آینه ها یکی از از همین اجرای اصلی محسوب می شود از همین رو در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه روشویی یعنی آینه بک لایت سرویس بهداشتی می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های روشویی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت سرویس بهداشتی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

ساختار آینه بک لایت سرویس بهداشتی به گونه ای است که یک آینه با اشکال هندسی مختلفی برش داده شده سپس حاشیه دور آینه توسط دستگاه و با طرح مورد دلخواه سندبلاست می شود و از همه مهمتر اینکه با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت گرفته است .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نورپردازی مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – ریموتی

طرح دیگری از آینه های بک لایت که با استفاده از ریموت نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش داده خواهد شد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – حسگر حرکتی 

در این طرح از آینه های بک لایت با حرکت دست از قسمت تعین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل نسبت به سایر آینه های بک لایت از قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – ضد بخار 

با توجه به ایجاد بخار ناشی از آب گرم روی آینه در حمام بهتر است که از آینه های هوشمند ضد بخار برای این قسمت از سرویس بهداشتی استفاده کرد ، ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه بخار روی آن محو خواهد شد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – صفحه نمایش 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش روی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه بک لایت سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه روشویی معرفی شده است قیمت آینه بک لایت سرویس بهداشتی صفحه نمایش دار تقریبا دو برابر آینه های بک لایت ساده است .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – زوم دار

در این طرح از آینه های بک لایت یک قسمت زوم روی آینه قرار گرفته است بدین شکل براحتی می توانید نسبت به آرایش و اصلاح صورت خوئد اقدام نمایید ، این نوع آینه ها جدیدترین طرح آینه معرفی شده است .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – با قاب استیل 

در این یک طرح یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه بک لایت قرار می گیرد به طور مثال برای یک دیوار مشکی رنگ باید از آینه بک لایت با قاب استیل طلایی استفاده کرد بدین صورت نمای زیبایی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – پایه دار 

طرح دیگری از آینه های بک لایت که یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان وسط سرویس نیز قرار داد این نوع آینه ها اغلب در سرویس بهداشتی های لوکس بکار می رود .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – کودک

برای سرویس بهداشتی های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند بتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حاکی می شود بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – دخترانه

برای سرویس بهداشتی های دخترانه نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی سینمایی و هنری روی آینه حکاکی می شود این نوع آینه ها در پروژه های خاصی مورد استفاده قرار می گیرد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – گرد 

برای تولید آینه های گرد مدرن و جدید با قطر کمتر از ۱۰۰ سانتی متر از گرد بر دستی و برای تولید آینه های گرد با قطر بیش از ۱۰۰ سانتی متر از دستگاه CNC و MASTER استفاده می شود .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – دو طرفه 

در سالن های کوچک به منظور استفاده بهینه از فضای داخلی بهتر است که از آینه های دو طرفه بکار برد این نوع آینه ها اغلب دارای قاب های استیل و هایگلاس رنگی می باشد .

آینه بک لایت سرویس بهداشتی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگ قابل مشاهده می باشد .

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی - اینستاگرام

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی - واتسا

 

 

راه های ارتباطی با کارشناسان صنایع شیشه و آینه کولیوند جهت سفارش آینه بک لایت سرویس بهداشتی

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت سرویس بهداشتی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت سرویس بهداشتی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت سرویس بهداشتی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

 

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت دستشویی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه با نور مخفی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

آینه بک لایت سرویس بهداشتی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت سرویس بهداشتی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

 

تیم تحریریه کولیوند