فهرست این مقاله

آینه بک لایت قدی

تولید انواع آینه بک لایت قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند                                     ۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲

 

آینه بک لایت قدی

 

آینه بک لایت قدی

همانطور که در مقاله های متعددی شرح داده شد آینه های قدی پرکاربرد ترین نوع آینه در ساختمان های مسکونی محسوب می شود که در طول روز به کرات توسط افراد خانواده مورد استفاده قرار می گیرد ، در این مقاله به بررسی جدیدترین طرح آینه های قدی که با نام آینه بک لایت قدی شناخته شده است می پردازیم .

صنایع شیشه و آینه کولیوند به عنوان اولین نمایندگی آینه های قدی در ایران فعالیت خود را از سال ۱۳۹۵ آغاز کرد و به یاری خدا تاکنون بیش از ۱۰۰ طرح مختلف این نوع آینه ها از جمله آینه بک لایت قدی را تولید کرده است که برای مشاهده ی آن ها می توانید به قسمت نمونه کارها در وب سایت و صفحه اینستاگرامی koolivandcom@ مراجعه نمایید .

فرآیند تولید آینه بک لایت قدی به گونه ای است که ابتدا آینه در ابعاد مورد نظر برش داده شده سپس لبه آینه ابزار دیاموند زده می شود در مرحله ی بعدی حاشیه دور آینه توسط دستگاه سندبلاست خواهد شد در مرحله ی بعدی با استفاده از ورق های PVC و LED های رنگی پشت آینه نورپردازی صورت می گیرد .

 

آینه بک لایت قدی – لمسی 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که با لمس کردن قسمت تعیین شده روی آینه نورپردازی مخفی روشن شده سپس با لمس مجدد همان قسمت نور مخفی خاموش می شود ، نحوه ی عملکرد لمسی این نوع آینه ها دقیقا مشابه لمسی گوشی های هوشمند به صورت حرارتی است .

 

آینه بک لایت قدی – ریموتی 

طرح دیگری از آینه های بک لایت با استفاده از ریموت نور مخفی روشن و خاموش می شود به طوری که حتی می توان رنگ نورپردازی و افکت های نمایش نور را توسط ریموت تغییر داد به طور مثال با فشردن دکمه ی FADE روی ریموت رنگ های مختلف LED به صورت اسلایدشو نمایش خواهد داد .

 

آینه بک لایت قدی – حسگر حرکتی 

در این طرح با حرکت دست از قسمت تعیین شده روی آینه نور مخفی روشن و خاموش می شود ، فرآیند تولید آینه های حسگر حرکتی بسیار زمانبر و پیچیده است به همین دلیل از قیمت بالایی نیز برخوردار می باشد .

 

آینه بک لایت قدی – حکاکی شده 

با استفاده از دستگاه هوشمند مستر طرح های مختلفی روی آینه های بک لایت حکاکی یا اینگریوینگ می شود به طور مثال می توان لوگوی مجموعه را می توان روی آینه های قدی حکاکی کرد بدین شکل به نوعی برندینگ مجموعه نیز کمک شایانی خواهد شد .

 

آینه بک لایت قدی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه های بک لایت که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق وای فای به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

آینه بک لایت قدی صفحه نمایش دار در اغلب مجله های معتبر طراحی دکوراسیون داخلی مانند مجله the best design که هر ساله در کشور ایتالیا چاپ می شود به عنوان برترین طرح آینه نوری معرفی شده است قیمت آینه یک لایت قدی صفحه نمایش دار دو برابر آینه های قدی بک لایت ساده است به همین دلیل طراحان دکوراسیون داخلی از این نوع آینه ها در پروژه های خاصی استفاده می کنند .

 

آینه بک لایت قدی – زوم دار

در این طرح از آینه های بک لایت مدرن قدی یک قسمت زوم ( بزرگنمایی ) تا ۷۰ درصد روی آینه ایجاد شده است که به واسطه ی آن براحتی می توانید نسبت به آرایش و اصلاح صورت خود اقدام نمایید ، آینه بک لایت قدی زوم دار در کشورهای اروپایی نیز مانند آلمان ، ایتالیا و فرانسه به کرات استفاده می شود و مورد توجه طراحان دکوراسیون داخلی سایر کشورها قرار گرفته است .

 

آینه بک لایت قدی – پایه دار 

در این طرح یک پایه فلزی یا چوبی پشت آینه قرار می گیرد به طوری که آینه را می توان در وسط سالن نیز قرار داد ، این نوع آینه ها اغلب در سالن های زیبایی و مزون های لباس استفاده می شود .

 

آینه بک لایت قدی – با قاب استیل 

در این طرح از آینه های بک لایت یک قاب استیل طلایی یا نقره ای به عنوان فریم دور آینه استفاده می شود به طور مثال برای دیوارهای مشکی و طوسی باید از قاب های طلایی و مسی بکار برد .

 

آینه بک لایت قدی – دخترانه 

برای اتاق های دخترانه جدید نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که قاب های صورتی و طلایی دور آینه قرار گرفته و شخصیت های برجسته سینمایی و هنری روی آن حکاکی خواهد شد .

 

آینه بک لایت قدی – کودک

برای اتاق های کودک نوعی از آینه های بک لایت طراحی شده است که شخصیت های برجسته ی انیمیشنی مانند یتمن ، پینیکیو و سوباسا روی آینه حکاکی می شود ، بدین شکل کودکان براحتی سرگرم خواهند شد .

 

آینه بک لایت قدی – لاکچری 

طرح جدیدی از آینه های بک لایت که از ترکیب آینه های چراغ دار و آینه های بک لایت طراحی شده است ، این نوع آینه ها با نام آینه لاکچری شناخته شده است و در پروژه های خاصی استفاده می شود .

 

آینه بک لایت قدی – صفحه نمایش دار 

جدیدترین طرح آینه بک لایت قدی که یک صفحه نمایش جلوی آینه و یک اسپیکر پشت آینه قرار گرفته است به طوری که از طریق بلوتوث به گوشی های هوشمند متصل می شود بدین شکل براحتی می توانید ویدئو و موزیک مورد علاقه ی خود را پخش نمایید .

 

آینه بک لایت قدی – آرایشگاه 

برای سالن های زیبایی و آرایشگاه ها نوعی از آینه های بک لایت قدی اجرا شده که لوگوی مجموعه روی آینه حکاکی می شود بدین شکل نمای زیبایی در فضای داخلی ایجاد خواهد شد .

 

آینه بک لایت قدی – بی نهایت 

طرح خاص دیگری از آینه های بک لایت که با نام آینه بی نهایت شناخته شده است ساختار این نوع آینه ها به گونه ای است که یک عمق نورپردازی با طیف وسیع رنگی داخل آینه مشاهده خواهد شد .

 

آینه بک لایت قدی - اینستاگرام

 

آینه بک لایت قدی - واتساپ

 

در صورت تمایل می توانید آینه بک لایت قدی را به صنایع شیشه و آینه کولیوند سفارش دهید 

برای اطلاع از قیمت آینه بک لایت قدی و سفارش آن می توانید با شماره های ۰۲۱۸۸۶۲۱۹۱۲۰۹۱۲۸۲۳۵۲۴۲۰۹۲۱۴۱۹۵۱۷۸ تماس حاصل نمایید و یا از طریق مراجعه به دفتر صنایع شیشه و آینه کولیوند به صورت حضوری آینه بک لایت قدی مورد نظر خود را سفارش دهید .

شایان ذکر است تولید آینه بک لایت قدی در صنایع شیشه و آینه کولیوند با استفاده از آینه های سوپر کلیر و کریستال صورت می گیرد ضمنا به دلیل فروش مستقیم با قیمت مناسبی در اختیار خریداران محترم قرار خواهد گرفت .

 

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

آینه بک لایت قدی

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون آینه بک لایت قدی در سراسر دنیا به وب سایت زیر مراجعه نمایید :

www.wayfair.com

تیم تحریریه کولیوند